Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Чоловіки про фемінізм". Книголав випустить бестселер Майкла Кауфмана та Майкла Кіммела українською мовою

Книжка буде видана в рамках глобального руху солідарності за гендерну рівність HeForShe.

У травні вийде друком книжка видавництва #Книголав спільно з проектом HeForShe в Україні  - "Чоловіки про фемінізм" Майкла Кауфмана та Майкла Кіммела українською мовою.

Бестселер Майкла Кауфмана та Майкла Кіммела стане першою українськомовною книжкою про фемінізм авторства двох чоловіків-науковців. У виданні йтиметься про основні принципи фемінізму та сформовані стереотипи. 

"Для багатьох українців слово "фемінізм" є чимось страшним і незрозумілим, у той час у світі це поняття є нормою та звичайною частиною життя. Тисячі жінок підіймають питання "фемінізму", але коли це зробили чоловіки, ще й у такій зрозумілій та гумористичній подачі, шансів не видати цю книжку було мало. Буденні ситуації та легкість тексту дозволяють змінити погляд на чимало речей, що пов`язані із рівністю та правами", – розповідає Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.

Майкл Кауфман – просвітник і автор, зосереджений у своїй діяльності на залученні чоловіків і хлопчиків до подолання гендерної нерівності й насильства щодо жінок. Працював у сорока п’яти країнах, широко співпрацював з ООН, а також численними громадськими й державними інституціями. Співзасновник руху "Білі стрічки" — найбільшої у світі чоловічої ініціативи, що спрямована проти насильства щодо жінок. Автор і упорядник шести книжок про гендерні проблеми, демократію та розвиток.

Майкл Кіммел — активіст, викладач і дослідник, який бачить свою місію в тому, щоб залучати чоловіків і хлопчиків до підтримки гендерної рівності. Професор соціології в Університеті штату Нью-Йорк у Стоуні-Брук, лауреат премій у галузі освіти. Автор численних книжок і статей, зокрема бестселерів "Хлопленд" (Guyland) і "Мужність в Америці" (Manhood in America). Багато років був речником Національної організації чоловіків проти сексизму (National Organization for Men against Sexism). Викладав і читав лекції у понад 200 вишах, співпрацював як консультант із корпораціями, урядами та громадськими організаціями.

"На щастя, тема прав людини, зокрема, і гендерної рівності, нормалізується в українському суспільстві, а особливо серед молодого покоління. Все частіше на наших заходах ми чуємо запитання про фемінізм, стереотипи, різні терміни та явища, які зараз активно обговорюються у західній пресі, але все ще залишаються не до кінця зрозумілими широкій аудиторії в Україні.

Саме тому торік у нас виникла ідея адаптувати світовий бестселер Guy`s Guide to Feminism, який доступною та простою мовою розповідає, чому фемінізм – це не лайливе слово і його не варто боятися. У цій книжці читачі знайдуть відповіді на ті запитання, які їх цікавили і які було нікому поставити", – розповідає про ідею появи українського перекладу координаторка руху HeForShe в Україні Ольга Дячук.

Книжка буде видана в рамках глобального руху солідарності за гендерну рівність HeForShe, заснованого структурою Організації Об’єднаних Націй ООН Жінки, яка зосереджує свої зусилля на досягненні гендерної рівності та розширенні прав і можливостей жінок. Рух HeForShe в Україні впроваджується за фінансової підтримки Швеції.

Нагадаємо, 22-26 травня 2019 року у Мистецькому арсеналі відбуватиметься IX Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал". Цьогоріч видавництво презентуватиме 15 новинок та книжок. 

ВідеоРоман “Дім, у якому” та інтерактивна гра “80 хитромудрих запитань” - новинки від видавництва “Книголав”

Новинка від  видавництва "Книголав" - роман вірменської  письменниці Маріам Петросян “Дім, у якому…”, буквально щойно із типографії. У продажу роман з'явиться протягом тижня. Цікава історія довкола цієї книги.  Маріам Петросян почала її писати ще 20 років тому! Готовий рукопис потрапив до рук сина її подруги і той забуває про нього на цілих 10 років. І ось нарешті його опублікували в Україні.  

Роман “Дім, у якому” та інтерактивна гра “80 хитромудрих запитань” - новинки від видавництва “Книголав”

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції