До Києва приїдуть автори бестселеру про фемінізм - Майкл Кіммел та Майкл Кауфман

Дата публікації
Перегляди
597
Поділитись:
WhatsApp
Viber
До Києва приїдуть автори бестселеру про фемінізм - Майкл Кіммел та Майкл Кауфман

Обидва автори подолають досить довгий шлях до України. Майк Кіммел перетне півкулю із Нью-Йорку, а Майк Каумфан – із Торонто.

23 травня 2019 року автори популярного бестселеру "Чоловіки про фемінізм" Майкл Кіммел та Майкл Кауфман особисто презентують український переклад своєї новинки на IX Міжнародному фестивалі "Книжковий Арсенал", повідомляє прес-служба видавництва #Книголав. 

Майкл Кауфман – просвітник і автор, зосереджений у своїй діяльності на залученні чоловіків і хлопчиків до подолання ґендерної нерівності й насильства щодо жінок. Працював у сорока п’яти країнах, широко співпрацював з ООН, а також численними громадськими й державними інституціями. Співзасновник руху "Білі стрічки" — найбільшої у світі чоловічої ініціативи, що спрямована проти насильства щодо жінок. Автор і упорядник шести книжок про ґендерні проблеми, демократію та розвиток.

Майкл Кіммел — активіст, викладач і дослідник, який бачить свою місію в тому, щоб залучати чоловіків і хлопчиків до підтримки ґендерної рівності. Професор соціології в Університеті штату Нью-Йорк у Стоуні-Брук, лауреат премій у галузі освіти. Автор численних книжок і статей, зокрема бестселерів "Хлопленд" (Guyland) і "Мужність в Америці" (Manhood in America). Багато років був речником Національної організації чоловіків проти сексизму (National Organization for Men against Sexism). Викладав і читав лекції у понад 200 вишах, співпрацював як консультант із корпораціями, урядами та громадськими організаціями.

На заході автори бестселеру говоритимуть про популяризацію ґендерної рівності, її особливі відмінності в Україні та світі, тематичні дослідження та ставлення чоловіків до фемінізму. Разом із авторами до презентації приєднаються: Тамара Марценюк, дослідниця соціальної проблематики і ґендерної нерівності в сучасній Україні, Роман Вінтонів, телеведучий, та Микола Ябченко, експерт з ґендерної політики та спеціаліст з комунікацій Українського жіночого фонду.

Детальна інформація про презентацію можна ознайомитись за посиланням. Вхід на подію за квитками на фестиваль "Книжковий Арсенал". Початок о 19:00. 

Крім того, з нагоди виходу книжки "Чоловіки про фемінізм" видавництво #книголав та  глобальний рух солідарності HeForShe в Україні від ООН Жінки підготували спеціальні стікери для месенджеру Telegram із ілюстраціями з книжки, які вже доступні до завантаження за посиланням. А також вже скоро українці зможуть скористатися Telegram-ботом, який пояснюватиме цікаві факти про фемінізм.

Нагадаємо, книжка "Чоловіки про фемінізм" видана за спільної ініціативи видавництва #Книголав та глобального руху солідарності HeForShe в Україні від ООН Жінки.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
597
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація