Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екранізовано оповідання Валер’яна Підмогильного

Знімання відбувалися у Києві та на Київському водосховищі.

Режисерка та авторка сценарію Соломія Томащук завершила роботу над екраніцацією короткометражного фільму "Іди по воді" за мотивами оповідання Валер’яна Підмогильного "В епідемічному бараці". Про це повідомляє Держкіно у Facebook.

Основна ідея стрічки – показати віру людини у найменших її виявах: від віри у Бога до віри у власне Я. Під час епідемії на острові загинули майже всі його жителі. Ті, хто залишилися живими, не втрачають надії, що зможуть вибратися в інший, невідомий світ. Але човен забере з острова лише одну людину, йдеться у повідомленні. 

Виробництво драми здійснила кінокомпанія Pronto Film за підтримки Держкіно. Сума державної фінансової підтримки становить один мільйон гривень. Проект картини став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Продюсер – Максим Асадчий. 

Головні ролі у фільмі виконали Олександра Олійник, Анастасія Пустовіт, Олександр Соколов, Лариса Хоролець та Ігор Шульга. 

Дата виходу короткометражної стрічки буде оголошено пізніше. 

Нагадаємо, на початку 2020 року у широкий прокат вийде стрічка під назвою "Віддана", що є екранізацією роману Софії Андрухович.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції