Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фентезійні романи "Земномор’я" відомої американської письменниці Урсули Ле Ґуїн екранізують

Авторка є однією з найавторитетніших фантастів, лавреаткою кількох найвищих нагород в області наукової фантастики і фентезі (премія Г'юго, премія Неб'юла, премія Локус).

На основі циклу фентезійних романів та оповідань Урсули Ле Ґуїн "Земномор’я" знімуть телесеріал, повідомляє newsweek.com.

Над екранізацією працюватиме компанія A24 та кінопродюсерка Дженніфер Фокс.

Ідея створення серії фільмів на основі "Земномор’я" з’явилася у продюсерки торік. Їй вдалося отримати згоду авторки на цю роботу. Пізніше було вирішено адаптувати книжки у телесеріал.

2004 року вже екранізували "Земномор’я" у мінісеріал. Сценарій до нього писала Урсула Ле Ґуїн.

"Урсула довго сподівалася побачити адаптацію "Земномор’я", яка би відображала поєднання її ідей та слів з візуальними розповідями інших людей.

Мені пощастило, що із Дженніфер Фокс та A24 у нас є досвід створення та розвитку продукту, який може вивести на екрани великі оповідні та моральні істини творінь моєї матері", — сказав син письменниці Тео Давнес-Ле Ґуїн.

"Земномор’я" — цикл романів та оповідань в жанрі фентезі про вигаданий всесвіт Земномор’я американської письменниці Урсули Ле Ґуїн. Перше оповідання про Земномор’я — "Звільнювальні закляття" побачило світ 1964 року. Після цього авторка створила низку оповідань та романів, які були видані шести книгами.

Протягом 2005-2006 років "Навчальна книга-Богдан" видала чотири романи Ле Ґуїн ("Чарівник Земномор’я", "Гробниці Атуану", "Останній берег" та "Техану"). Переклад здійснив Анатолій Саган.

Урсула Кребер-Ле Ґуїн — відома американська письменниця-фантастка, літературна критикиня та перекладачка фантастики. Пішла з життя 22 січня 2018 року. 

Ле Ґуїн писала також вірші, дитячі книжки, есе про літературу, однак найбільшої популярності здобула як авторка романів і повістей у жанрах наукової фантастики та фентезі.  

Нагадаємо, українська письменниця Світлана Тараторіна отримала The Chrysalis Awards від Європейської спільноти наукової фантастики. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції