Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фільм "Номери" за п'єсою Олега Сенцова покажуть на Берлінському кінофестивалі

70-й фестиваль Берлінале відбудеться у Берліні від 20 лютого до 1 березня.

У рамках програми Special найважливішого німецького кінофестивалю Берлінале в лютому 2020 року відбудеться світова прем'єра фільму "Номери" українських режисерів Олега Сенцова і Ахтема Сеітаблаєва, повідомляє dw.com.

Фільм "Номери" створено на основі п'єси Олега Сенцова, яка була написана ним 2011 року.

Під час роботи над фільмом Сенцов перебував в ув'язненні в Росії. За словами продюсерки картини Анни Паленчук, робочий процес обговорювався в листах - їх Сенцов і Сеітаблаєв написали понад 100. 

Повну програму фестивалю буде оголошено пізніше.

Олег Сенцов – український кінорежисер, сценарист, письменник, лауреат премії імені Андрія Сахарова за свободу думки, Премії Американського ПЕН імені Барбари Ґолдсміт "Свобода писати", Національної премії України імені Т. Шевченка. Був незаконно ув’язнений Російською Федерацією від травня 2014 року і засуджений російським судом до 20 років позбавлення волі. Після п'яти років ув’язнення – 7 вересня 2019 року – він був звільнений і повернувся до України. 

26 листопада 2019 року, із запізненням у рік Європейський парламент вручив Олегу Сенцову премію імені Сахарова “За свободу думки”. 

Нагадаємо, Леонардо Ді Капріо і Роберт де Ніро зіграють в новому фільмі Скорсезе за романом Девіда Ґренна. 

Відео Ахтем Сеітаблаєв розповів, як працював із Сенцовим над створенням фільму "Номери"

Світова прем’єра фільму "Номери" Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва. Стрічку, яку знято за п'єсою Сенцова, вперше покажуть на Берлінале 2020. Фільм був зрежисований дистанційно. Сенцов працював над стрічкою під час ув'язнення в російській колонії. Протягом робочого процесу Олег та Ахтем обговорювали деталі в листах. Із нами на зв'язку актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв.      

Ахтем Сеітаблаєв розповів, як працював із Сенцовим над створенням фільму "Номери"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції