Форум видавців-2017: організатори оприлюднили тему ярмарку та список гостей

На події очікують на більше 50 авторів із 25 країн світу.

Цьогорічний "Форум видавців у Львові" відбудеться 13-17 вересня у Палаці Мистецтв та у понад 40 локаціях міста. Організатори зазначають, що за 5 днів можна буде відвідати понад 1000 культурних та освітніх заходів.

Також вони оприлюднили фокусну тему події – Точка творення.

"Форум видавців у Львові від самого початку був місцем, де творилося щось нове: книги і видавці, тексти і автори, цінності й сенси. Зараз світ дуже змінився, і ми разом спробуємо зрозуміти час, в якому живемо, щоб стати точкою творення для світу майбутнього", – пояснила президент ГО "Форум видавців" Олександра Коваль.

"Основною метою цьогорічного фестивалю є створення платформи для комунікації, яка в майбутньому спричинить зародження абсолютно нових бачень. Адже пошук нових ідей є абсолютно зрозумілим в сучасному світовому контексті, бо нові візії ставали дзеркалом (і навіть рушієм) змін у суспільстві", – зазначила програмна директорка Форуму видавців Софія Челяк.

Почесними гостями фестивалю цьгоріч будуть: Філіп Сендс (Велика Британія), Генрі Марш (Велика Британія), Ганна Кралль (Польща), Пітер Вотсон (Канада).

Спеціальні гості: Карл-Маркус Ґаус (Австрія), Пітер Х. Фогтдаль (Данія), Єелле Рюмер (Нідерланди), Ян Вагнер (Німеччина), Вітольд Шабловський (Польща), Щерек Зємовіт (Польща), Дубравка Угрешич (Хорватія, Нідерланди), Каталін Доріан Флореску (Швейцарія) та ще понад 50 авторів з 25 країн світу.

Залиште свій коментар