Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Книжка відомого американського психолога про поведінку підлітків з’явиться українською

Наприкінці лютого видавництво #книголав  видасть новаторську книжку про поведінку підлітків, яка допомагає батькам зрозуміти дитину – "Народжені бути вільними. Чому підлітки ризикують та як захистити їх від небезпек".

 Автор книжки Джесс П. Шаткін – кандидат наук та спеціаліст із дитячої психології.

"Народжені бути вільними" – глибоке дослідження підліткового мислення, яке базується на наукових даних. Книжка допомагає батькам, вчителям та усім охочим  розібратись у поведінці дитини, направити її та уберегти від небезпек. У форматі посібника, автор наводить інструментарій для вирішення проблем удома, в школі та у суспільстві.

У 2017 році книжка "Народжені бути вільними" стала найкращим національним продуктом в США для батьків.

Дослідження автора показують, що більшість шалених вчинків підлітків відбуваються усвідомлено. На думку Джесса П. Шаткіна, стратегії залякування або попередження не зменшують бажання дитини ризикувати. Автор надає практичні поради, медичні висновки та особистий досвід, які роблять книжку не лише науковою, але і близькою для читача.

"Підлітковий вік – досить непростий період. Чимало батьків намагаються знайти відповіді до своїх запитань у статтях та порадах, базованих на здогадках. Тому ми вирішили представити українським батькам книжку американського психолога, яка підкріплена роками професійної практики і медичних досліджень. Така література може стати вагомою у вихованні сильної та обізнаної молоді та допоможе налагодити відносити між батьками і дітьми", – розповідає співзасновниця видавництва #книголав Світлана Павелецька.

Книжка з’явиться у книгарнях наприкінці лютого та вже доступна для передзамовлення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції