Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Книжкова палата України отримала статус Національного центру ISSN

Міжнародний центр реєстрації створили для впровадження автоматизованої системи реєстрації серіальних видань, що охоплює увесь спектр записів знань, занесених до Міжнародної системи даних серіальних видань (ISDS).

Державна наукова установа "Книжкова палата України імені Івана Федорова" отримала статус Національного центру ISSN. Про це йдеться на офіційному сайті Держкомтелерадіо.

Тепер, після приєднання до системи України, учасниками якої стали 90 країн світу.

Генеральний директор Організації Об’єднаннях Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) своїм офіційним листом поінформував про приєднання України до Міжнародного центру реєстрації серіальних видань (Міжнародного центру ISSN) та визнання Книжкової палати Національним центром ISSN.

"Цій події, яка має для нашої держави велике значення на шляху поглиблення інтеграції України у світовий інформаційний, культурний та освітній простір, передувало рішення Уряду про приєднання до Статуту Міжнародного центру реєстрації періодичних видань, який функціонує при ЮНЕСКО з 1976 року", – зазначають у Держкомтелерадіо.

Міжнародний центр ISSN заснований у Парижі в результаті угоди між ЮНЕСКО та урядом Франції. Міжнародний центр ISSN координує діяльність національних центрів ISSN, які здійснюють реєстрацію та ідентифікацію назви кожного окремого серіального видання, надання йому унікального Міжнародного стандартного номера ISSN.

За часів існування СРСР надання міжнародних стандартних номерів – ISSN (Тhe Іпternational Standard Serial Numbers) серіальним виданням (періодичним, продовжуваним і серійним) здійснювала Всесоюзна книжкова палата. Після її переходу під юрисдикцію Росії ця робота в Україні фактично припинилася.

Нагадаємо, відоме британське видавництво освітньої літератури відмовиться від друкованих книжок. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції