Крізь терни до зірок: українською вийде ілюстроване видання біографії Мадонни. Уривок

Дата публікації
Перегляди
541
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Крізь терни до зірок: українською вийде ілюстроване видання біографії Мадонни. Уривок

Фото: celebritiesfind.com

Королева світової поп-музики — головна героїня ілюстрованого видання, в якій простежується біографія зірки через мальовничі образи й уяву.

У липні у видавництві BookChef вийде друком ілюстроване видання біографії Мадонни Лоренза Тонані та Сильвії К. 

Фото: bookchef.com.ua

Це перша біографія Мадонни серії книжок "Крізь терни до зірок". Мінлива, завжди на видноті, фанатично професійна, Мадонна здійснювала карколомні повороти в кар’єрі й узагалі в музичній культурі, чергуючи інтуїцію і ретельно розрахований ризик. 

***

Уривок

Перший альбом

За контрактом Мадонна має випустити альбом, і звукозаписна компанія довіряє її Реґґі Лукасу. Але аранжування Лукаса занадто мудровані для її голосу. Мадонна не почувається повністю вільною в піснях на зразок Borderline, яка, однак, стає однією з найулюбленіших для фанатів.

Фото: bookchef.com.ua

Спромігшись зрештою проявити власний стиль, Мадонна випускає дуже енергійний (як вона сама зазначає, "для аеробіки"), але нетиповий, як і у всіх початківців, альбом. Проте він уже містить теми, які згодом стануть для співачки фундаментальними, наприклад жіноча сміливість, складні стосунки, духовні пошуки, захоплення танцями, особливо у відомій пісні Holiday, у якій поєднуються напруження, вивільнення емоцій та святковість.

Мадонна працює над Holiday разом зі своїм новим хлопцем DJ Benitez. І саме з діджеями-початківцями, відкритими до всього нового, вона досягає найбільших успіхів в тому напрямі, який шукає, а саме в поп-музиці, яка стоїть на перетині кількох музичних жанрів. Платівка продається накладом 9 млн копій у всьому світі.

MDNA

Після антологічної збірки Celebration 2009 року, яка становить суму найбільших музичних успіхів Мадонни та відзначає її безсумнівне панування в поп-музиці протягом більш як 30 років, у 2012 році виходить MDNA. Минуло чотири роки після останнього альбому, і навала молодих поп-зірок полонила серця підлітків і навіть дітей.

Фото: bookchef.com.ua

Пройшли часи, коли потрібно було обдумувати кроки наперед та провокувати. Тепер достатньо заново заявити про себе й утвердити свої позиції як знакової та неоднозначної артистки, яка мала величезну сміливість і надихала цілі покоління.

Для цього диска Мадонна знову вдається до співпраці з відомими продюсерами Бенні Бенассі та Мартіном Солвейґом. Тепер вона пропонує нове, агресивніше й різкіше звучання, у якому поєднується техно, хауз та поп, і знову не помиляється. Перший сингл за один день стає найпродаванішим на iTunes, а однойменний тур у 2012 році — найвідвідуванішим.

Бунтівне серце... в усьому

Трансформації — це основа кар’єри Мадонни. Вони захоплюють і розчаровують. Дратують шанувальників танцювальної музики, коли співачка створює щось мелодійніше, і обурюють любителів диско, коли вона звертається до кантрі.

Фото: bookchef.com.ua

Своєю останньою роботою, альбомом Rebel Heart, Мадонна одночасно й задовольняє, і не задовольняє всіх.

Цей зухвалий та іронічний диск — ще один доказ багатства репертуару Мадонни, і вона прагне не замикатися у своїй зоні комфорту, а завжди ризикувати. Зрештою вона була, є і буде "непримиренною сучкою".

Багатогранна поп-зірка показує себе одночасно і як публічну особу, яку безжально віддають на поталу славі та її неминучим перепадам, і як артистку, яка хоче й може постійно вести власну гру, руйнуючи кліше та постійно вражаючи.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
541
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація