Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Крізь терни до зірок: українською вийде ілюстроване видання біографії Мадонни. Уривок

Королева світової поп-музики — головна героїня ілюстрованого видання, в якій простежується біографія зірки через мальовничі образи й уяву.

У липні у видавництві BookChef вийде друком ілюстроване видання біографії Мадонни Лоренза Тонані та Сильвії К. 

Мадонна книга
bookchef.com.ua

Це перша біографія Мадонни серії книжок "Крізь терни до зірок". Мінлива, завжди на видноті, фанатично професійна, Мадонна здійснювала карколомні повороти в кар’єрі й узагалі в музичній культурі, чергуючи інтуїцію і ретельно розрахований ризик. 

***

Уривок

Перший альбом

За контрактом Мадонна має випустити альбом, і звукозаписна компанія довіряє її Реґґі Лукасу. Але аранжування Лукаса занадто мудровані для її голосу. Мадонна не почувається повністю вільною в піснях на зразок Borderline, яка, однак, стає однією з найулюбленіших для фанатів.

Мадонна книга
bookchef.com.ua

Спромігшись зрештою проявити власний стиль, Мадонна випускає дуже енергійний (як вона сама зазначає, "для аеробіки"), але нетиповий, як і у всіх початківців, альбом. Проте він уже містить теми, які згодом стануть для співачки фундаментальними, наприклад жіноча сміливість, складні стосунки, духовні пошуки, захоплення танцями, особливо у відомій пісні Holiday, у якій поєднуються напруження, вивільнення емоцій та святковість.

Мадонна працює над Holiday разом зі своїм новим хлопцем DJ Benitez. І саме з діджеями-початківцями, відкритими до всього нового, вона досягає найбільших успіхів в тому напрямі, який шукає, а саме в поп-музиці, яка стоїть на перетині кількох музичних жанрів. Платівка продається накладом 9 млн копій у всьому світі.

MDNA

Після антологічної збірки Celebration 2009 року, яка становить суму найбільших музичних успіхів Мадонни та відзначає її безсумнівне панування в поп-музиці протягом більш як 30 років, у 2012 році виходить MDNA. Минуло чотири роки після останнього альбому, і навала молодих поп-зірок полонила серця підлітків і навіть дітей.

Мадонна книга
bookchef.com.ua

Пройшли часи, коли потрібно було обдумувати кроки наперед та провокувати. Тепер достатньо заново заявити про себе й утвердити свої позиції як знакової та неоднозначної артистки, яка мала величезну сміливість і надихала цілі покоління.

Для цього диска Мадонна знову вдається до співпраці з відомими продюсерами Бенні Бенассі та Мартіном Солвейґом. Тепер вона пропонує нове, агресивніше й різкіше звучання, у якому поєднується техно, хауз та поп, і знову не помиляється. Перший сингл за один день стає найпродаванішим на iTunes, а однойменний тур у 2012 році — найвідвідуванішим.

Бунтівне серце... в усьому

Трансформації — це основа кар’єри Мадонни. Вони захоплюють і розчаровують. Дратують шанувальників танцювальної музики, коли співачка створює щось мелодійніше, і обурюють любителів диско, коли вона звертається до кантрі.

Мадонна книга
bookchef.com.ua

Своєю останньою роботою, альбомом Rebel Heart, Мадонна одночасно й задовольняє, і не задовольняє всіх.

Цей зухвалий та іронічний диск — ще один доказ багатства репертуару Мадонни, і вона прагне не замикатися у своїй зоні комфорту, а завжди ризикувати. Зрештою вона була, є і буде "непримиренною сучкою".

Багатогранна поп-зірка показує себе одночасно і як публічну особу, яку безжально віддають на поталу славі та її неминучим перепадам, і як артистку, яка хоче й може постійно вести власну гру, руйнуючи кліше та постійно вражаючи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції