Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Квентін Тарантіно почав писати роман про ветерана Другої світової війни

Наразі дата виходу книжки невідома.

Квентін Тарантіно почав писати роман про ветерана Другої світової війни, повідомляє dga.org.

Про це він розповів у бесіді з Мартіном Скорсезе для журналу гільдії режисерів. Тарантіно почав писати книгу про учасника Другої світової війни з США, який завдяки пережитому в ході військових конфліктів перестав любити голлівудські фільми і захопився роботами Акіри Куросави і Федеріко Фелліні.

За словами Тарантіно, це художній роман, головний герой якого ― ветеран Другої світової війни, зневірений у масовому кінематографі Голлівуду.

"Зараз я пишу книгу. І там є персонаж, який пережив Другу світову війну і бачив багато крові, — розповів Тарантіно. — І ось він повернувся додому, на дворі 1950-е, і фільми його більше не чіпають. Після всього, що він пережив, вони здаються йому дитячими. Для нього голлівудські фільми — просто фільми. І так несподівано він дізнається про зарубіжних картинах Куросави і Фелліні. І він такий: "Ну, може, там є щось більше, ніж ця голлівудська фальшивка". Так що він починає захоплюватися цими стрічками, які йому подобаються, якісь-ні, інші він не розуміє, але знає, що дивиться щось справжнє", — йдеться у повідомленні.

При написанні історії Тарантіно переглядає фільми 50-х років, але з точки зору персонажа своєї історії.

Нагадаємо, раніше Тарантіно заявляв, що планує залишити роботу режисера після знімань фільму "Одного разу в Голлівуді".

Залиште свій коментар

Вибір редакції