Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лауреатка Нобелівської премії Ольга Токарчук стане почесною гостею 27 BookForum 2020

Book Forum відбудеться 16-20 вересня 2020 року.

У вересні до Львова завітає всесвітньо відома польська письменниця й лауреатка Нобелівської премії Ольга Токарчук. Про це йдеться на сайті фестивалю

Співорганізатором 27 BookForum стане київське видавництво "Темпора".

"З нетерпінням чекаю на поїздку до Львова та зустріч із українськими читачами "Книг Якова" в перекладі блискучого Остапа Сливинського. А окрім того, вересень чудесний на Західній Україні, коли на дороги падають великі достиглі горіхи", — каже про свій приїзд Ольга Токарчук.  

Письменниця братиме участь у відкритті та інших заходах головного культурного фестивалю країни. На BookForum лауреатка Нобелівської премії презентує "Книги Якова" у перекладі Остапа Сливинського (книжка надійде в продаж у лютому 2020) та "Химерні оповідання" у перекладі Віктора Дмитрука (книжка надійде у продаж у вересні 2020). 

"Не знаю, чи великим перебільшенням буде сказати, що "Книги Якова" — це оповідь про побудову політичної нації. Такої нації, яка ґрунтується саме на спільній для всіх, уважний до розмаїття й відмінностей оповіді, а не на генах і крові. На спільних цінностях, а не на образі спільного ворога. Саме тому мені дуже хочеться, щоб цей роман уважно прочитали і в Україні, де поле зору одних майже цілковито займає фігура ворога, заступаючи собою решту реальності, а інші намагаються будувати "мирну" спільноту без цінностей", — каже Остап Сливинський, перекладач "Книг Якова". 

"2020 рік є для Львова справді особливим роком – з фокусом на культуру. У цьому контексті візит лауреатки Нобелівської премії Ольги Токарчук на 27 BookForum — це справжній подарунок для нас і гостей нашого міста. Особливо радіємо за наше місто-партнер Вроцлав, яке також має гордість бути Містом літератури ЮНЕСКО. Всі з нетерпінням очікуємо, що нам приготує 27 BookForum, бо сьогодні Львів і книжковий форум — в одному асоціативному ряді", – зазначає Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо,  Ольга Токарчук відкриє фонд підтримки письменників та перекладачів. 

Відео Ольга Токарчук отримала нобелівську премію з літератури

Нобелівську премію з літератури отримала польська письменниця Ольга Токарчук, бабуся якої родом з України. Ольга Токарчук - найвідоміша сучасна польська письменниця. Авторка восьми романів, більшість з яких перекладені українською.

Ольга Токарчук отримала нобелівську премію з літератури

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції