Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Літературний Пулітцер: які книжки визнали найкращими в Нью-Йорку

Літературний Пулітцер: які книжки визнали найкращими в Нью-Йорку

Найкращим художнім виданням стала "Підземна залізниця" Колсона Вайтхеда.

У Нью-Йорку було оголошено усіх лауреатів Пулітцерівської премії-2017, зокрема, і в галузі літератури.

Так, нагороду отримав нью-йоркський письменник Колсон Вайтхед за книжку "Підземна залізниця" ("The Underground Railroad"), яка входить до списку бестселерів за версією New York Times, а також стала лауреатом Національної книжкової премії США.

У своєму Twitter він своєрідно прокоментував це рішення Колумбійського університету.

"Уперед, виродку", - написав він.

Колсон Вайтхед

Найкращою біографією стала сімейна хроніка "Повернення" ("The Return") лівійського письменника Хішама Матара: він за 30 років повернувся на батьківщину після повалення режиму Каддафі. 

У поетичній категорії найкращою була визнана збірка "Оліо" ("Olio") Тайхімби Джес. Письменниця досліджує пісні афроамериканських виконавців, які виступали в період Громадянської та Першої світової воєн, чия творчість не збереглася в письмовому вигляді.

Найкращою серед нон-фікшн книжок стала "Виселені: злидні та вигода в американському місті" ("Evicted: Poverty and Profit in the American City") соціолога Меттью Десмонда. В ній йдеться про взаємини найбідніших американських сімей з орендодавцями.

Раніше повідомлялося, що журналісти видання The New York Times отримали цьогорічну Пулітцерівську премію у номінації "Висвітлення міжнародних тем" за тексти про Росію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції