Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мами і доньки розповідають про важливі моменти у житті та особисте у новій книжці "Яблуня" Людмили Таран

Серед відомих жінок Оксана Забужко, Наталка Білоцерківець, Софія Майданська, Богдана Павличко та Мар’яна Савка розповідають про найрідніших, котрі суттєво вплинули на їхнє життя і творчість.

За місяць у "Видавництві Старого Лева" вийде нова книжка української письменниці Людмили Таран "Яблуня". Про це йдеться на сторінці видавництва у Facebook. 

Це книжка-діалог, у якій відомі в Україні й за кордоном жінки — мами і доньки — говорять про важливі моменти, згадують знакових людей та події, що залишили слід у житті. Це — інтригувальні сюжети, які дивовижним чином перегукуються між собою, як і самі долі матерів: особисте постає свідченням епохи.

Людмила Таран — сучасна українська поетеса, прозаїк, літературознавець та журналістка.  Авторка прозових книжок: "Ніжний скелет у шафі" (2006),"Любовні мандрівки" (2007),"Дзеркало Єдинорога" (2009),"Артеміда з ланню та інші новели" (2010).

Нагороджена Орденом Св. великомучениці Варвари; лауреат мистецької премії"Київ"ім. Євгена Плужника (2005), премій ім. О. Білецького (1996), ім. Василя Мисика (1996), журналів "Кур'єр Кривбасу", "Березіль","Українська культура", "Україна".

Переможниця конкурсу для журналістів Програми ООН" Гендер у розвитку" (1998).

Номінована АВІ (Американським Біографічним Інститутом) у номінації Who's Who of Professional & Business Women "Жінкою Року" (1999).

Нагадаємо, незабаром вийде дебютна книжка відомої української перекладачки Ірини Славінської. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції