Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український письменник Маркіян Прохасько вирушив в Антарктиду писати книжку

Про перебіг подорожі та процес написання книжки Маркіян розповідатиме на сторінці Антарктида у Facebook.

Вчора письменник Маркіян Прохасько вилетів до Буенос-Айреса, а звідти – в Ушуайя – найпівденнішу точку Аргентини для написання книжки. 

За словами Маркіяна, тему Антарктиди він почав досліджувати ще п’ять років тому. Почалося все з романтичного зачарування природою континенту і переросло у справжнє захоплення геополітичним потенціалом материка, йдеться на сайті starylev.com.ua

"Антарктида – це найбільша “біла пляма”, яка залишається на Землі, – каже Маркіян. – Південний континент – це високі гори, заховані під безкраєю сніговою пустелею, що омивається трьома океанами. І ніхто ж насправді достеменно не знає, що там, під льодом, під “білою плямою”.

Станція Академік Вернадський starylev.com.ua
starylev.com.ua
Станція "Академік Вернадський"

За словами письменника, українських книг про шостий континент все ще вкрай мало. Видання Маркіяна буде україномовним, книжку доповнять фото й особисті враження автора, історії науковців та відчайдухів, що присвятили своє життя та діяльність Антарктиці.

Про процес написання книжки Маркіян розповідатиме на сторінці Антарктида у Facebook.

Маркіян Прохасько — журналіст, колумніст. Перша книжка автора — “Нестримна сила води”.

Письменник народився в Івано-Франківську, з дитинства живе у Львові. Вивчав історію та журналістику в Українському католицькому університеті.

Працював у львівському виданні “Твоє місто”. Публікувався у виданнях Zbruc, The Ukrainians, “Українська Правда”, “День”, “Медіакритика”, “Український журнал” та інші.

Нагадаємо,  була оголошена фокусна тема цьогорічного фестивалю 26 BookForum 2019. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції