Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На 26 BookForum 2019 завітають сучасні європейські автори поетичної платформи "Версополіс"

До головного культурного фестивалю завітають письменники та поети з понад 30 країн світу.

У рамках львівськкого 26 Book Forum, що відбудеться 18-22 вересня 2019 року, фестиваль відвідають представники всеєвропейської поетичної платформи "Версополіс"— поети Перу Сайзпрез з Іспанії, Пол-Генрі Кемпбел з Німеччини та Адіса Башич з Боснії та Герцеґовини. Про це йдеться на офіційному сайті фестивалю

Перу Сайзпрез називає себе "найменш відомим поетом у світі". Наприкінці 80-х переїхав до Мадрида. 

2006 року опублікував книжку "Волохате серце", що відкрила його як автора андеґраундної поетичної сцени в Іспанії. Виступає із перформативними читаннями, які позиціонує як "концерти без музики". 2008 року видав концептуальну книжку в єдиному примірнику і власноруч одна за одною зробив 300 копій. 

Пол-Генрі Кемпбел - німецько-американський автор. Пише двома мовами поезію, коротку прозу та есеї. Його поезія базується на сучасній мітології, традиції символізму та поезії речей. 2012 року став фіналістом резиденції поетів у Дрездені. 

Адіса Башич  — поетка і журналістка. Народилася у Сараєво. Опублікувала чотири поетичні збірки. Її вірші включені до усіх останніх антологій боснійської поезії. 2017 року видала першу прозову книжку — "Тоді до завтра: історії про кохання і шлюб".

Детальну інформацію про гостей фестивалю можна подивитись за посиланням

Нагадаємо, відома індійська письменниця Арундаті Рой завітає на львівський 26 Book Forum та презентуватиме роман "Міністерство граничного щастя". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції