Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На 26 BookForum польська письменниця Анета Примака-Онішк презентуватиме історичний репортаж "Бєженство 1915. Забуті вигнанці"

Презентація відбудеться за підтримки Польського Інституту у Києві.

На 26 BookForum приїде польська репортажистка Анета Примака-Онішк презентуватиме книжку "Бєженство 1915. Забуті вигнанці" та візьме участь у дискусії "Репортаж-реконструкція: як і навіщо писати про історію далеку і близьку". Про це йдеться на офіційному сайті "Форуму видавців".  

"У репортажі йдеться про те, як у 1915 році під час І Світової німці й австрійці прорвали карпатський фронт, і мешканці Гродненської, Сувальської, Варшавської губерень, Холмщини та інших земель вимушені були втікати од війни вглиб Росії. Якими були їхні митарства, як багато людей загинуло у дорозі і в яких умовах вони мали жити, коли вже приїхали? Білоруські, польські, українські, російські селяни й знать, литовці, татари, євреї, православні й католики — усіх зачепили страхітливі події початку ХХ століття, пам’ять про які слабо присутня в публічному просторі. Зокрема й українському. Текст супроводжено документальними свідченнями — фотографіями забутих вигнанців", - зазначили у видавництві. 

Анета Примака-Онішк
biezenstwo.pl
Анета Примака-Онішк

Український переклад історичного репортажу "Бєженство 1915. Забуті вигнанці", що вийшла друком у видавництві "Темпора". Переклад з польської здійснила Олена Шеремет.

Презентація історичного репортажу Анети Примаки-Онішк відбудеться у Львові 21 вересня 2019 року о 15.00 у Центрі міської історії Центральної та Східної Європи. Деталі заходу за посиланням.

Нагадаємо, вперше на Форумі видавців Януш Вишневський презентує новий роман "Зміщення спектра"

Залиште свій коментар

Вибір редакції