Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На "Книжковому Арсеналі" відбудеться презентація нової повісті Івана Байдака "Чоловік з моїм іменем"

Книжка вийшла друком наприкінці лютого у видавництві Vivat.

25 травня о 18:00 у рамках IX Міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал" відбудеться заключна презентація весняного туру нової книжки Івана Байдака "Чоловік з моїм іменем". Про це йдеться на сторінці письменника. 

Цього року Іван Байдак наприкінці лютого презентував нову повість "Чоловік з моїм іменем". За словами письменника у новому романі йтиметься про зміни себе і наше сприйняття цих змін у різні періоди життя. Це окремі незалежні історії, які не стосуються теперішнього. 

Сучасний український письменник-прозаїк привернув увагу українських читачів на "Форумі видавців" (2018) у Львові збіркою оповідань "Тіні наших побачень", яка увійшла до топ-10 популярних книжок і досі є хітом продажів. 

Іван Байдак - есеїст, журналіст, перекладач, автор збірок оповідань "Особисто я, особисто тобі", "Рольові ігри", "Тіні наших побачень", "Люди погоди", поетичної збірки "Назва тут не потрібна". 

Нагадаємо, 25 травня 2019 року о 19:00 відбудеться презентація українського перекладу книжки оповідань Олега Сенцова "Жизня". 

ВідеоІрена Карпа про нову книгу та сімейне життя з правнуком Віктора Гюго

Письменниця та культурний дипломат Ірена Карпа презентувала свою нову книгу «Добрі новини з Аральського моря». Авторка роману розповіла, скільки особистого у її новій книзі, чим займається в Парижі та як підкорила серце свого чоловіка-француза – правнука Віктора Гюго.

Ірена Карпа про нову книгу та сімейне життя з правнуком Віктора Гюго

Залиште свій коментар

Вибір редакції