Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На основі серії науково-фантастичних романів Дугласа Адамса створять серіал "Путівник по галактиці"

Наразі дата виходу серіалу невідома.

Американський онлайн-кінотеатр Hulu планує створити серіал "Путівник по галактиці", який засновано на серії книжок британского письменника Дугласа Адамса, повідомляє hollywoodreporter.com

Продюсером стане Карлтон К’юз, відомий за такими стрічками: "Залишитися живим" та "Джек Раян", а також Джейсон Ф’юкс, відомий своєю роботою над сценаріями "Дивожінки" та "Льодовикового періоду 4". Вони разом писатимуть сюжет нової адаптації.

"Путівник по галактиці" (The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy) — серія гумористичних науково-фантастичних романів британського письменника Дугласа Адамса. Вона починалась як сценарій радіопостановки, який пізніше адаптували до стану самостійного літературного твору. Серія налічує п’ять основних книжок

У них йдеться про пригоди  англійця-невдахи Артура Дента, який зі своїм другом Фордом Префектом (вихідцем з маленької планети десь біля Бетельгейзе, що працює в редакції "Путівника") уникає загибелі під час руйнування Землі.

Це не перша адаптація культової серії книжок. Перший серіал за мотивами радіопостановки вийшов на BBC 1981 року та 2005 світ побачив повнометражний фільм, над сценарієм якого працював сам Дуглас.

Нагадаємо, у мережі з’явився трейлер фільму "Відьмак", який створюється за мотивами однойменного фентезійного літературного циклу польського письменника Анджея Сапковського.

Залиште свій коментар

Вибір редакції