Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На презентації книжки Олега Сенцова "Жизня" на "Книжковому Арсеналі" оголосили назву другої частини збірки

На презентації книжки Олега Сенцова "Жизня" на "Книжковому Арсеналі" оголосили назву другої частини збірки

Збірка матиме назву "Маркетер" – знову назва запропонована автором.

На міжнародному фестивалі "Книжковий Арсенал" у Києві 25 травня 2019 року відбулася презентація українського перекладу книжки Олега Сенцова "Жизня". Наразі "Видавництво Старого Лева" працює над другою частиною оповідань Олега, написаних вже в ув’язненні. Про це йдеться на офіційному сайті видавництва.  

Ініціювали видання Український ПЕН та кінопродюсерка Анна Паленчук. Завдяки Міжнародному фонду "Відродження" книжка була презентована німецькою та польською мовами, готується до друку англомовне видання. 

Друга збірка матиме назву "Маркетер" – знову назва запропонована автором, - повідомила Мар’яна Савка - головна редакторка "Видавництва Старого Лева" та розповіла про особливості книжки "Жизня": 

"Найсильнішою особливістю цих текстів є резонанс з особистим досвідом читача, – зауважила Мар’яна Савка.– Зрозуміла, що переживала багато таких моментів, як і Олег, наприклад, теж збирала колорадських жуків і садила їх у фортецю. Звісно, коли ці оповідання були написані, Олег навіть не здогадувався, що його чекає. Це зараз "відчитуємо" якісь натяки, знаки. Навіть 13-те число понеділка – день його народження, з якого він починає свою "Автобіографію" – звучить якось символічно. А тоді Олег Сенцов просто описував біографію, низку подій, з яких виростала його доля. Доля звичайної людини, що обернулася дуже незвичайно. Ці тексти пульсують, вони зачіпають, вони болять. І це добре. Бо, відчуваючи свої больові точки, ми розуміємо, що живі... Найважливіше, що ми можемо зробити зараз, кожен на своєму місці – це залишатися людьми, які не схибили. Бо коли Олег та інші бранці Кремля повернуться в Україну, у свій дім, то побачать, що ми їх не зрадили".

Презентація оповідань Олега українською відбулась за участі Тетяни Терен – директорка Українського ПЕН, Мар’яни Савки – головної редакторки "Видавництва Старого Лева", Олександра Сушка – директора міжнародного фонду "Відродження", Святослава Вакарчука – музиканта, лідера гурту "Океан Ельзи", що веде активну участь в акції підтримки #SaveOlegSentsov, та Євгена Чєрнікова – актора, Олегового друга.

Наприкінці презентації учасники зробили спільне фото для того, щоб надіслати його Олегу Сенцову.

презентація книжки Олега Сенцова "Жизня" на "Книжковому Арсеналі"
starylev.com.ua

Крім того, Тетяна Терен – директорка Українського ПЕН закликала підтримати акцію #SaveOlegSentsov, щоб отримувати оновлену інформацію про Олега та наших полонених. 

Нагадаємо, у видавництві #книголав вийшов друком новий роман "Добрі новини з Аральського моря" Ірени Карпи. 

Відео Півроку єгипетського полону: додому повертаються українські моряки з танкера "Sea Shark"

Танкер в грудні минулого року затримали в Єгипті за незаконний перетин кордону. Четверо з 17 мореплавців сьогодні зранку прилетіли в Одесу, ще один - в Херсон. Ще четверо українців повертаються додому завтра. Капітан Віталій Нестеренко та ще восьмеро моряків поки перебувають на військовій базі в порту Айн-Сохна неподалік від Каїра.  

Півроку єгипетського полону: додому повертаються українські моряки з танкера "Sea Shark"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції