На що звернути увагу на "Книжковому Арсеналі". Підбірка видань

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Від сучукрліт до дитячої літератури: ТСН.ua допоможе зорієнтуватися серед тисяч книжок.

30 травня у Києві стартує VІII Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал". На ньому свою роботу представлять понад 150 видавництв. ТСН.ua вирішив зорієнтувати читачів і зробити підбірку, на нашу думку, найцікавіших видань.

Нон-фікшн

Видавництво УКУ представить на “Арсеналі” книжку "Найдорожча мамусю... (Листування о. Любомира Гузара з матір'ю). У Yakaboo Publishing варто звернути увагу на бестселер The New York Times та Washington Post "Сьоме чуття. Влада, багатство і виживання в епоху мереж" Джошуа Купера Ремо.

управління ризиками
"Управління викликами" Володимира Кличка

“Наш формат” переклав українською "Управління викликами" Володимира Кличка. У ще одного спортсмена - екс-форотаря “Динамо” Олександра Шовковського - вийшла в “КМ-Букс” автобіографія "Все в моїх руках".

“Видавництво” зібрало історії про 50 видатних жінок України - "Це зробила вона".

це зробила вона
"Це зробила вона"

У Vivat виходить книжка "Друга світова. Непридумані історії. (не) наша, жива, інша" бібліотека "Історичної правди" (Упорядник Вахтанг Кіпіані).

“Видавництво Старого Лева” підготувало книжку із серії ілюстрованих біографій митців "Це Ван Гог", добірку історій про покоління сучасної молоді "Маніфести двадцятирічних" Крістін Геслер, гід із повсякденного стилю від польської блогерки Касі Туск "Твій стиль".

“Книголав” випустив український переклад нашумілої книжки Майкла Вулффа "Вогонь і лють. Всередині Білого дому Трампа".

трамп книжка
Майкла Вуллф "Вогонь і лють. Всередині Білого дому Трампа"

А “Комора” представила текст Славенки Дракуліч - про суд над югославськими військовими злочинцями в Гаазі - "Вони б і мухи не скривдили".

Українська сучасна література

“Нора-друк” цьогоріч представляє романи Ірен Роздобудько “Прилетіла ластівочка” та Олени Захарченко “Третя кабінка - Лос-Анджелес”.

"А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" виупускає поетичну серію “УПА” - там будуть, зокрема, збірки Іздрика й Драча.

“Видавництво Старого Лева” приготувало низку новинок від українських авторів. Зокрема, роман  Доржа Бату "Франческа", трилер у стилі нуар Ілларіона Павлюка "Білий попіл", постапокаліптичний роман "Стіна" журналіста “ТСН Тиждень” Андрія Цаплієнка.

гаська шиян
Гаська Шиян "За спиною"

У “Темпори” вийшов роман Владислава Івченка про кримінальні розбірки "Битва за Одесу".

“Люта Справа” презентуватиме на “Книжковому Арсеналі” роман Гаськи Шиян””За спиною”, а “Фоліо” - книжку Андрія Куркова "Сірі бджоли".

Перекладна художня література

У “Рідній мові” з’явився переклад коміксу "Вартові" Алана Мура з усіма доповненнями.

“Книголав” видає популярний роман Фредріка Бакмана "Чоловік на ім’я Уве", а також бестселлер Кейтлін Аліфіренки та Мартіна Ґанди "Я завжди писатиму у відповідь" - правдиву історію дружби американської дівчинки та африканського хлопчика, яка стала бестселером The New York Times.

На стенді “Видавництва Старого Лева” шукайте романи: "Бог Дрібниць" Арундаті Рой (Букерівська премія), "Похований велетень" Кадзуо Ішіґуро (Нобелівська премія), "Середня стать" Джеффрі Євгенідіса (Пулітцерівська премія).

середня стать
"Середня стать" Джеффрі Євгенідіса

“Видавництво” тим часом представляє переклад з ісландської - роман “Дитя Землі” Сйона. За нього письменник отримав літературну премію Північної Ради (скандинавський еквівалент Букера).

“Комора” видає книжку фінського прозаїка “Німий бог”.

Книжки для дітей

На стенді “Книголава” знайдете четверту книжку із серії видавництва "Маленькі дослідники" - "Космічний світ" Рута Мартіна та Аллана Сандерса. А також збірку розповідей про 100 найвизначніших жінок - "Казки на ніч для дівчат-бунтарок" Елени Фавіллі та Франчески Кавалло.

“Видавництво” представляє “Усі запитують чому” - філософський вступ для дітей Еви Суссо та Анни Хьоґланд.

"А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" випустила пригодницьку повість "Дике літо в Криму" Зірки Мензатюк, в якій розповідається про долю кримськотатарського народу.

дике літо
"Дике літо в Криму" Зірки Мензатюк

Видавництво “Ранок” представляє спільний проект з Tetra Pak "Подорож до дивовижного світу тварин"  - надрукована на переробленому папері, виготовленому в Україні. У “ВСЛ” варто звернути увагу на “Чорну-чорну курку” Галини Вдовиченко.

Книжки про війну

На "Арсеналі" представлять роман Тимофія Гавриліва "Червнева злива" (Видавництво Анетти Антоненко). “Фоліо” видає збірку спогадів про оборону Луганського аерпорту - “У вогняному кільці”. ГО “Інтерньюз Україна” представляє збірку творів учасників АТО "Голос війни: історії ветеранів".

червнева злива
Роман Тимофія Гавриліва "Червнева злива"

Видавництво "Клуб Сімейного Дозвілля" випустило книжку Марти Гавришко  "Долаючи тишу. Жіночі історії війни".

Залиште свій коментар

Вибір редакції