Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нова формула виховання дітей у книжці "Як виховати надуспішних людей. Прості уроки – феноменальний результат" Естер Войчицькі 

Аналіз життєвого сценарію дозволив Естер Войчицькі вивести нову формулу виховання власних дітей, а після  - й інших вихованців. Вона пропонує зосередити основну увагу на самостійності дитини.

керівничаУ середині листопада у видавництві Bookchef українською вийде друком книжка "Як виховати надуспішних людей. Прості уроки – феноменальний результат" Естер Войчицькі. 

Авторська методика Woj Way - це результат опрацювання власної історії дитинства, труднощів, з якими зіткнулася єврейська сім'я емігрантів, здатність переписати нав'язаний сценарій життя. Про це чесно і простими словами пише у своїй книзі.

Формула 5С: самодовіра, самоповага, самостійність, співпраця, сердечність. У кожному сегменті свого педагогічного підходу Естер покладається на вихід із зони прийнятих кордонів, розвиток самостійності у дітей, можливість отримувати власний досвід, зменшенні батьківського піклування та тотального контролю дітей.

Естер Войчицькі, книжка " Як виховати надуспішних людей. Прості уроки – феноменальний результат",

Наставництво Естер Войчицькі будується на взрощуванні балансу між прагненням до фінансового успіху і людськими якостями дитини. Цю книжку можна вважати коучинговим посібником для людей, які орієнтуються на розвиток успішної особистості. В основі книжки - реальні історії з життя, приклади і факти. Тут немає чітких інструкцій, тому що Естер Войчицькі поважає індивідуальні відмінності дітей, але є "шлях" -  той напрям, який веде до успіху особистості.

Естер Войчицькі c дочками

Естер Войчицькі - американська журналістка за освітою. Мати трьох дітей, викладачка у каліфорнійській школі Пало-Альто і почесна консультантка в Google. Список її особистих перемог вражає: вона сама; дочки: Сьюзен - генеральна директорка Youtube; Джанет - професорка педіатрії; Енн - керівниця інноваційної компанії генетичного тестування 23andMe;  засновник "Apple" Стів Джобс і тисячі випускників Пало-Альто.

Нагадаємо, у видавництві #книголав вийде книжка Світлани Ройз про адаптацію дітей до дитячого садочка. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції