Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
#Книголав презентував дві новинки про особливості дорослішання хлопців та дівчат

Книжки є перекладом британських авторів Аніти Найк та Філа Вілкінсона. Над адаптацією української версії працювали експертки з сексуальної освіти та гінекології: Наталія Сіліна та Юлія Ярмоленко.

У  видавництві #книголав  вийшли друком дві новинки для юних читачів, які вже потрапили до рейтингу найпродаваніших книжок. У виданнях йдеться про процес дорослішання дитини. Збірки розроблено окремо для дівчаток та хлопчиків: "Як я дорослішаю. Посібник для хлопців" та "Як я дорослішаю. Посібник для дівчат".

Видання  інформативні та мають елементи сексуального виховання. Завдяки книжці, читач дізнається про такі речі: чому з’являються прищі, коли хлопчики почнуть голитися, що таке "місячні", як почуватися впевненим у собі та багато іншого. Книжки рекомендовано до читання дорослими дітям від 8 років.

"Ці збірки стануть справжніми помічниками для сучасних батьків та їхніх дітей. Неодноразово більшість батьків стикалися із проблемою, як саме розповісти про "ці" речі. Тому на допомогу їм прийдуть нові книжки цієї серії", – розповідає Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.

Наприкінці книжки є словничок із найбільш згадуваними термінами, а також інформація із переліком корисних сайтів та контактів.

Книжки вже з’явились у продажу у фірмовій крамничці видавництва #книголав у ТЦ GLOBUS 1. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції