Перейти до змісту
Оголошено імена номінантів на Премію імені Георгія Ґонґадзе 2019

Оголошено імена номінантів на Премію імені Георгія Ґонґадзе 2019

Премія імені Георгія Ґонґадзе присуджується раз на рік 21 травня – у день народження журналіста. Лауреату вручаються статуетка, грамота та винагорода у розмірі 3 000 $.

Капітула Премії імені Георгія Ґонґадзе оголосила короткий список номінантів на здобуття відзнаки. До нього ввійшли журналісти Вахтанґ Кіпіані, Тарас Прокопишин та Сергій Рахманін. Про це повідомляє PEN Ukraine.

Вахтанґ Кіпіані (1971) – журналіст, публіцист, історик. Головний редактор інтернет-видання "Історична правда" та однойменного тележурналу на каналі ZIK. Засновник Музею-архіву преси.

Тарас Прокопишин (1991) – головний виконавчий директор та один із засновників медіапроекту The Ukrainians. Засновник проекту Creatives – онлайн-журналу про лідерів креативних індустрій.

Сергій Рахманін (1969) – перший заступник головного редактора газети  "Дзеркало тижня", автор програм "Апокриф" на радіо "НВ" та "Гра у класику" на телеканалі ZIK.

Премія імені Георгія Ґонґадзе_номінанти 2019
pen.org.ua

Цьогоріч до довгого списку увійшов 21 український журналіст. За умовами премії, лише члени капітули мають право номінувати журналістів на її здобуття.

До капітули премії Ґонґадзе цього року ввійшли: дружина Георгія Ґонґадзе, журналістка, головна редакторка і керівниця Української служби "Голосу Америки" Мирослава Ґонґадзе, президент Українського ПЕН, письменник Андрій Курков, журналістка, співзасновниця та власниця видання "Українська правда" Олена Притула, голова Асоціації випускників Києво-Могилянської Бізнес-Школи Микола Демченко, експерт зі стратегій, керівник експертної компанії pro.mova, член Несторівської групи, член наглядової ради Суспільного мовлення Євген Глібовицький, журналістка, перекладачка, власна кореспондентка журналу "Український тиждень" у Франції Алла Лазарева, декан Києво-Могилянської Бізнес-Школи Олександр Саврук, журналістка, письменниця, правозахисниця Лариса Денисенко, професор історії, директор Українського наукового інституту Гарвардського університету Сергій Плохій.

Нагадаємо, Премія імені Георґія Ґонґадзе була заснована у квітні цього року. Нагорода покликана підтримати тих журналістів, які слідують принципам та цінностям незалежної журналістики, демонструють професійність, компетентність, інноваційність, створюють матеріали, що призводять до вирішення або розуміння певних проблем у суспільстві та змін у країні, а також роблять суттєвий внесок у розвиток медіасередовища в цілому.

Відео Телеканал "1+1" долучився до святкування Дня вишиванки

У вишитих сорочках прийнято йти на роботу, на навчання і просто погуляти. Свято не прив’язане до жодного державного чи релігійного. Проводять його вже 13 рік. Ідея вбиратися у вишиванку кожен третій четвер травня належить студентам Чернівецького університету. Нині приходити в цей день у вишитій сорочці закликають у дитячих садочках, школах і в різних установах.    

Телеканал "1+1" долучився до святкування Дня вишиванки

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин