Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олег Сенцов презентуватиме свою нову книжку "Маркетер" у Львові

Разом із автором на презентації будуть присутні Мар’яна Савка, Тетяна Терен, Андрій Курков, Олександра Матвійчук, Римма Зюбіна.

У рамках 26 Book Forum, який відбудеться 18-22 вересня 2019 року у Львові Олег Сенцов презентуватиме свою нову книжку "Маркетер", що незабаром вийде друком у "Видавництві Старого Лева". Про це йдеться на сторінці видавництва у Facebook. 

Презентація книжки Олега Сенцова відбудеться 22 вересня 2019 року у Львівській національній філармонії (вул. Чайковського, 7).

"Маркетер" публікується спільними зусиллями з Українським ПЕН та за допомоги Анастасії Чорної, кастинг-директорки фільмів Олега Сенцова.

Детальну інформацію про захід можна подивитись за посиланням

"Маркетер" — збірка малої автобіографічної прози Олега, яку він написав, перебуваючи в ув'язненні. Повернувшись додому після п'ятирічного ув'язнення Олег Сенцов нарешті зможе сам розповісти, як творилася ця книжка та що лягло в її основу.

Автор розповідає в ній здебільшого про свої студентські роки: складання іспитів, будні в гуртожитку і на квартирах, нестримні веселощі, безгрошів’я — звичні складові життя молоді, яка здобуває знання. Початок дев’яностих. Зміна цінностей. Руйнування стереотипів. Становлення. Загартовування душі й характеру. Любов, дружба, виживання і бізнес... Вдумливий та уважний читач знайде все це у новій книжці Олега Сенцова. Переклад українською мовою, який зробив Олег Осока, поданий поруч із оригіналом. Оформили збірку Оксана Йориш та Назар Гайдучик.

Олег Сенцов – кінорежисер, сценарист, письменник, громадський активіст – був засуджений російським судом за звинуваченням у тероризмі до 20 років позбавлення волі з відбуванням покарання у колонії суворого режиму. Заарештували і ув’язнили його 2014 року в Криму після анексії півострова Росією.  

Олег Сенцов та ще 35 українських бранців повернулися додому. 7 вересня 2019 року відбувся обмін полоненими між Україною та РФ у форматі "35 на 35". Літак з українськими бранцями приземлився у столичному аеропорту "Бориспіль".

Нагадаємо, 10 вересня, у Києві відбулася велика пресконференція звільнених з полону Російської Федерації українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції