Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кишеньковий посібник містить 100 експрес-уроків, які в доступній формі навчають норм сучасної української мови. 

Українською, по-українськи або по-українському? Скласти чи здати іспит? Протягом дня чи на протязі? Як правильно?  Цей кишеньковий посібник, який представляє #книголав, допоможе вам більш упевнено й грамотно говорити українською.   

"Створюючи цю книжку, я мав задум у легкій і цікавій формі розповісти про поширені помилки як у приватному спілкуванні, так і в офіційному" - розповідає автор Олександр Авраменко. – "Аби комфортно було вдосконалювати свою мову й мовлення, пропоную вам коротенькі уроки з ілюстраціями, які сприятимуть якнайкращому запам'ятовуванню норм сучасної української мови."

Олександр Авраменко – доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Технічного ліцею НТУУ "КПІ", лауреат Всеукраїнського конкурсу "Учитель року" (1996), лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії імені Григорія Сковороди (2008), багаторазовий переможець Національного конкурсу підручників з української мови й літератури для 5-11 кл., автор серії навчальних посібників для підготовки до ЗНО й державної підсумкової атестації. Автор і ведучий експрес-уроків української в "Сніданку з 1+1".

Проілюструвала книжку Наталка Гайда – талановитий львівський ілюстратор. 

Кілька уроків можете переглянути на нашому сайті, а попереднє замовлення можна зробити за посиланням: http://www.yakaboo.ua/0.html#big-image-5084265

Залиште свій коментар

Вибір редакції