Підбірка книжок для неквапливих вечорів у кав’ярні, захопливих днів біля річки чи на березі моря

Підбірка книжок для неквапливих вечорів у кав’ярні, захопливих днів біля річки чи на березі моря

Журнали та соцмережі кричать з усіх сторін про плани на літо, про списки, які потрібно встигнути виконати до кінця літа.

А як щодо того, щоб просто розслабитись і отримувати задоволення від цієї пори року? Так-так, ось так просто – зупинитись на хвилинку, перевести подих та зрозуміти, що хочеш жити не по спискам. Влітку просто хочеться жити!

Неквапливо прогулюватись улюбленими місцями, проходячи повз затишної кав’ярні вирішити зупинитись на філіжанку кави, відкрити книги і відчути цей неймовірний аромат нової історії. ТСН.ua разом з видавництвом Vivat підготували для вас підбірку як раз для неквапливих вечорів у кав’ярні, для захопливих днів десь біля річки чи на березі моря.

Радимо почати з історії про мрійливу Кейко, якій потрібно вже у дорослому віці збагнути в яку сторону рухатись та знайти шлях який буде комфортний саме для неї. Чи вдасться це їй під тиском суспільства?

Дівчина з крамнички

Змалку Кейко вважали дивакуватою, зануреною у власні мрії. Батьки боялися, що реальний світ рано чи пізно її просто виштовхне. А потім Кейко влаштувалася до комбіні — «крамнички за рогом». І нарешті була щаслива. От тільки молодша сестра, подруги та навіть деякі співробітники мали на це інший погляд. Як може бути щасливою тридцятишестирічна самотня
жінка, весь час віддаючи роботі? Кейко щиро не тямить, як поводитися в цьому світі. І коли в її житті з’являється він, усі полегшено зітхають. Бо тепер Кейко нарешті стане «нормальною». Її вибір простий: жити для інших або для самої себе… 

Дівчина з крамнички

Навіть не будемо питати чи хочеться вам ще захопливих історій, а одразу перейдемо до поради наступної книжки – «Сім щасливих днів» роман з елементами детективу. Після цієї книги хочеться її забути щоб прочитати знов і пережити ці емоції ще раз.

Сім щасливих днів

Сара тільки-но розлучилася, і доля одразу звела її з Едді. Спонтанне знайомство переросло в щире та сильне почуття, яке стало взаємним. Здається, таке трапляється лише в мелодрамах. Дивовижний тиждень разом, обіцянки та плани на спільне майбутнє. Хепіенд? Прощання перед відпусткою і, як гадала Сара, коротка розлука. Едді обіцяв потелефонувати з аеропорту.

День, другий, тиждень — дзвінка немає. Кинув, захворів, загинув — Сара перебрала всі ймовірні варіанти. Друзі радили забути. Але кохання неможливо видалити із серця, як номер з телефона. Жінка береться шукати правду.

Але є речі, про які ліпше не знати. Особливо про тих, кого ми любимо.

Сім щасливих днів

І наостанок, вирішимо чи у коханні холодний розрахунок, чи все ж таки кохання – це почуття, яке неможливо розрахувати або передбачити, як гадаєте?

Коефіцієнт поцілунку

Стелла завжди вірила в… математику. Ця наука могла логічно пояснити все, що відбувається довкола. Алгоритми, розрахунки — завдяки їм можна передбачити будьякі дрібниці. Наприклад, поведінку покупців та їхню реакцію на новий продукт. Цими «передбаченнями» Стелла й заробляла собі на життя. Успішна на роботі, дівчина нещасна в особистому житті через синдром Асперґера їй важко заводити знайомства й налагоджувати стосунки з чоловіками. Одного дня тридцятирічна самотня Стелла вирішує, що настав час опанувати науку любові. Її вчителем стає Майкл — красунчик зі служби ескортпослуг.

Коефіцієнт поцілунку

Йому відомо все про найпотаємніші бажання жінок. Чиста логіка й ніяких почуттів. Та кохання існує поза будьякою логікою. І розв’язати це рівняння головним героям доведеться удвох…

Оберете ви одну книгу, чи закохаєтесь у всю підбірку? Ми знаємо точно, що ці книги не залишать вас байдужими ні на хвилинку.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів