Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після 50: авторка бестселеру "Секс і місто" Кендес Бушнелл випустила новий роман

У новому романі героїні переживають розчарування, любовні драми, проблеми на роботі.

У США вийшов новий роман відомої американської письменниці Кендес Бушнелл - авторки бестселеру "Секс і місто". Про це йдеться на офіційному сайті.

Новий роман має назву - "Чи є ще секс у цьому місті?" (Is There Still Sex in the City?). Кендес Бушнелл розповідає історію від свого імені. 

Героїні нового роману – це вже не ті чотири жінки, за життям яких читачі спостерігали у першому романі "Секс і місто", а безліч жінок, віком за 50 років.

Кэндес Бушнелл, Секса в большом городе, новая книга
candacebushnell.com

Їхні пригоди схожі на ті, що переживали героїні знаменитого роману - Керрі, Міранда, Саманта і Шарлотта, але тепер вони багато в чому стають можливими завдяки високим технологіям.

Побачення з чоловіками віком 20-30 років, героїні призначають у додатку Tinder та проводять дозвілля у салонах на Медісон-Авеню.

Кендес Бушнелл — американська письменниця і оглядачка популярних видань.

1994 року видання The New York Observer запропонувала Кендес Бушнелл вести власну колонку, яку письменниця назвала Sex and the City. У ній вона ділилася історіями про себе і своїх друзів, проблемами у стосунках.

Через три роки її статті видали у вигляді збірника, а потім екранізували -  серіал "Секс і місто" (1998—2004), та фільми "Секс і місто" (травень 2008) та "Секс і місто 2" (травень 2010).

Кэндес Бушнелл, Секса в большом городе, новая книга
candacebushnell.com

Нагадаємо, англійська письменниця Еріка Леонард Джеймс, яка стала відомою на весь світ після еротичного бестселера "П'ятдесят відтінків сірого" (Fifty Shades of Grey) випустила новий роман - "Містер".

Залиште свій коментар

Вибір редакції