"Політика для початківців" від Книголав: як зрозуміти складні політичні процеси юним читачам

"Політика для початківців" від Книголав: як зрозуміти складні політичні процеси юним читачам

Ілюстроване видання вже з'явилося у продажу.

У видавництві вийшла друком дитяча книжка про політику - "Політика для початківців" Алекса Фріта, Розі Гор і Луї Стоуелл. Книжка стане справжнім інформаційним довідником, який допоможе батькам пояснити дитині про такі непрості речі як: права людини, свободу слова, фемінізм, вибори та голосування.

"Більшість батьків вважають тему політики досить складною для розуміння дитини. А коли дитина підростає, то не розуміє базових речей, які відбуваються у її країні. "Політика для початківців" допоможе відкрити дітям ці важкі, на перший погляд, визначення і терміни. Це посприяє поколінню обізнаної молоді, яка матиме повне розуміння того, у якій країні вона б хотіла жити та які кроки для цього має зробити", – розповідає Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва.

 У книжці у зрозумілій формі подано матеріал про політичну систему, ідеології та багато цікавого. Також є словник із найпоширенішими визначеннями. 

Політика для початківців_книголав

Нагадаємо, нещодавно у видавництві анонсували книжку "24 кроки до успішного стартапу. Дисципліноване підприємництво" Білла Олета про секрети успішного підприємництва.  

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів