Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Популярна книжка видавництва #книголав вийшла шрифтом Брайля

За ініціативи БО "Фонд родини Нечитайло" книжка "Я завжди писатиму у відповідь" видавництва #книголав вийшла шрифтом Брайля.

Видання будуть направлені благодійною організацією у школи та бібліотеки, що спеціалізуються на літературі для незрячих дітей.

Роман "Я завжди писатиму у відповідь" засновано на реальних подіях. Він розповідає історію дружби американської дівчинки та африканського хлопчика. Усе почалося з домашнього завдання. Вчителька попросила Кейтлін, героїню роману, та її однокласників знайти друзів за листуванням з інших країн. Більшість розібрали Європу, а Кейтлін написала до екзотичної африканської країни, про яку дівчина геть нічого не знала. Її лист отримав Мартін із Зімбабве. Підлітки шість років листувалися через океан. Підтримуючи одне одного в біді та радості, вони стали найкращими друзями.

роман "Я завжди писатиму у відповідь" видавництва #книголав

"Книжка "Я завжди писатиму у відповідь" – це неймовірно добра та зворушлива історія. А те, що вона заснована на реальних подіях, робить її справді особливою. Такі книжки дарують віру у добро та любов. Ми дуже щасливі, що про цю історію дружби зможуть дізнатися ще більше діток", – розповідає Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.

Наразі надруковано 40 примірників. Частина книжок шрифтом Брайля, частина – в універсальному дизайні: шрифт Брайля разом зі збільшеним звичайним шрифтом. Загальний обсяг книжки Брайлем – п'ять томів.

Роман можна вже замовити в онлайн-бібліотеці brailem.com, яка надає книжки в безкоштовне тимчасове користування дітям зі всієї України.

Нагадаємо, нещодавно у видавництві #книголав вийшли друком дві книжки про особливості дорослішання хлопців та дівчат - "Як я дорослішаю. Посібник для хлопців" та "Як я дорослішаю. Посібник для дівчат".

Залиште свій коментар

Вибір редакції