Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Президент Володимир Зеленський порадив українцям книжки для читання під час карантину

Також Зеленський порадив французький фільм "Один плюс один".

17 березня 2020 року під час офіційного відеозвернення президент Володимир Зеленський порадив українцям книжки для читання під час карантину

Володимир Зеленський порадив "без нагальної потреби не виходити з дому і використати його з максимальною користю і провести з рідними та близькими". 

"Будемо дивитися гарні фільми, читати хороші книжки. Зараз, до речі, у соцмережах всі питають один одного порад – що подивитися чи що почитати. Моя сьогоднішня рекомендація така: роман "Вцілілий" Чака Поланіка та "Музей покинутих секретів" Оксани Забужко", –  порадив глава держави.

Роман Оксани Забужко, виданий 2009 року.  Це – сучасний епос сучасної України: родинна сага трьох поколінь, події якої охоплюють період від 1940-х років до весни 2004-го. Велика література і жорстока правда — про владу минулого над майбутнім, про кохання і смерть, про споконвічну війну людини за право бути собою.

"Вцілілий" - другий роман американського письменника. опублікований 1999 року. У якому Чак Поланік описує історію Тендера Бренсона, парафіянина Церкви Віруючих.

Нагадаємо, відомий український письменник Тарас Прохасько отримав Шевченківську премію з літератури. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції