Рада після кількох провалів заборонила ввозити до України російські книжки з пропагандою

Парубій ставив це питання на голосування кілька разів.

Верховна Рада схвалила урядовий законопроект про заборону ввезення до України з Росії видань антиукраїнського змісту.

За це проголосували 237 депутатів, передає Українська правда.

Під час обговорення документа віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко заявив, що він діятиме тимчасово – доки не будуть нормалізовані стосунки з Росією.

Спікер Андрій Парубій ставив це питання на голосування кілька разів, перш ніж законопроект було ухвалено.

Документ передбачає дозвільний принцип для книг російського походження. Це не стосуватиметься російськомовних книг, виданих в Україні (за винятком окупованих територій). Дозволи на ввезення надаватиме громадська рада.

Після його ухвалення кількість книг, які будуть дозволені для ввезення, буде обмежено 10 примірниками на людину.

Раніше Державний комітет з питань радіо та телебачення України опублікував список із 38 книжок, які становлять загрозу національній безпеці України. Серед них, зокрема, видання письменника-фантаста Федора Березіна, який, як відомо, із початку війни на Донбасі обіймає керівні посади в лавах терористів, - "Війна 2010. Український фронт" (2009 рік) і "Український фронт. Червоні зірки над Майданом "(2014). Крім того, у списку є книга Георгія Савицького "Поле бою - Україна. Зламаний тризуб" і твір Гліба Боброва "Україна в огні". У списку також книги філософа і політолога Олександра Дугіна "Україна. Моя війна. Геополітичний щоденник" та "Євразійський реванш Росії".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: