Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Роман "Дівчина, Жінка, Інше" лауреатки Букерівської премії Бернардін Еварісто б'є рекорди продажів

Роман вийшов у травні 2019 року.

Роман "Дівчина, Жінка, Інше" англійської письменниці Бернардін Еварісто б'є рекорди продажів, повідомляє  theguardian.com

Видавець Бернардін Еварісто, Гаміш Гамільтон зазначив, що продажі "Дівчина, Жінка, Інше" перевищили продажі "Заповітів" цієї суботи. Протягом п'яти днів після перемоги продали близько 5 980 примірників.

Роман "Дівчина, Жінка, Інше" лауреатки Букерівської премії Бернардін Еварісто
stylist.co.uk

Такий результат забезпечив Еварісто цього тижня сьому сходинку у рейтингу художньої літератури поряд з бестселлером Маргарет Етвуд "Сповідь служниці", де "Заповіти" посіли в третє місце у рейтингу, розійшовшись накладом 13,400 копіями після перемоги.

Однак, у Великій Британії деякі книгарні не мали примірників роману "Дівчина, Жінка, Інше", і читачі розкритикували їх за те, що вони привітали з перемогою Маргарет Етвуд, виділивши її книжку "Заповіти" на полицях і оминули увагою Бернардін.

Бернардін Еварісто — англійська письменниця. Народилася у Лондоні. Отримала понад десять літературних премій та нагород. 2004 року авторку було зараховано до Королівського літературного товариства. 2019 року лауреатка Букерівської премії. 

Нагадаємо, цьогоріч лауреатками міжнародної Букерівської премії 2019 стали Маргарет Етвуд та Бернардін Еварісто.

Залиште свій коментар

Вибір редакції