Перейти до змісту
Українською вийшла збірка відомої бразильської письменниці Кларісе Ліспектор

Українською вийшла збірка відомої бразильської письменниці Кларісе Ліспектор

Збірка входить до ексклюзивної колекції вибраної есеїстики Writers on Writing.

В українському перекладі вийшла збірка "Записки для молоді. Про написане і пережите" Кларісе Ліспектор, бразильської письменниці українського походження. Про це йдеться на сторінці "Видавництво Анетти Антоненко" у Facebook. 

Це збірка роздумів про процес написання, літературний шлях та творчысть Кларісе Ліспектор. Крім цього, для читачів це посібник, хто хоче писати і стати письменником.

Кларісе Ліспектор "Записки для молоді. Про написане і пережите" 2019 Видавництво Анетти Антоненко
anetta-publishers.com

Кларісе Ліспектор - бразильська письменниця українсько-єврейського походження. Справжнє ім'я авторки — Хая. Народилася 1920 року в єврейській родині на Вінниччині. Через жорстокі єврейські погроми та війну сім'я майбутньої письменниці емігрувала до Бразилії. 

Вийшла заміж за бразильського дипломата, тому понад десять років жила в Європі та Сполучених Штатах. 1959 року розлучилася з чоловіком і назавжди повернулася до Ріо-де-Жанейро.

Авторка численних новел та оповідань. Перший роман "Поряд з диким серцем" опублікувала в 19 років. Всього у творчому доробку письменниці вісім романів, вісім збірок оповідань, літературознавчі статті, переклади.

Нагадаємо, вперше українською вийде збірка публічних лекцій "Сім вечорів" Хорхе Луїса Борхеса. 

Відео Британська бібліотека розшукує стажера з України для роботи з архівами

У Британії розшукують українських професіоналів. Лондонська бібліотека офіційно оголосила відкритя вакансії для стажера з України. Відмінне знання української мови, історії та культури - такі вимоги до кандидатів на стажування у Національній бібліотеці Британії.

Британська бібліотека розшукує стажера з України для роботи з архівами

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин