Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Що читати під час карантину: у вільному доступі найцікавіші книжки

Книжки можна завантажити до 3 квітня, а підручники - до кінця травня.

На період карантину для усіх охочих у вільний доступ викладають книжки та підручники. Про це йдеться на офіційних сайтах  "Наш формат" та Кембриджського університету.

Зокрема, українське видавництво "Наш формат", рекомендує десять найцікавіших книжок: бестселери New York Times "Чорний лебідь", "Тонке мистецтво пофігізму" відомого блогера Марка Менсона або "Цивілізація" Нілу Фергюсона тощо. Для того, щоб безкоштовно завантажити електронні книжки, необхідно скористатися промокодом homealone, який дійсний до 3 квітня (наразі не дійсний).

"Ми справді хотіли вам допомогти і розважити ваше карантинне дозвілля. Але за період дії акції через наші сервери було здійснено просто неймовірну кількість завантажень електронних книг. Фінансовий тягар стає непомірним для нашої компанії (адже за кожну завантажену книжку ми платимо роялті із власної кишені). Дуже шкода, якщо ви не отримали книжки, однак обставини змушують нас зреагувати таким чином", - йдеться на офіційному сайті.

Крім того, на на сайті Кембриджського університету у вільному доступі (до кінця травня 2020 року) викладено близько тисячі підручників. 

Також у видавництві "Фоліо" рекомендують чотири книжки "Шенгенська історія" Андрія Куркова, "Чорнобиль" Сергія Плохія, "Перша українська практична кухня" Ольги Франко та Маріанни Душар, "Коротка історія пияцтва" Марка Форсайта за спеціальним промокодом, який дійсний до 29 березня.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський порадив українцям книжки для читання під час карантину.

Відео Сотні концертних закладів і музеїв переходять у режим онлайн

Час пройтися музеями світу та відвідати концерти найкращих виконавців, але – віртуально! Через коронавірус по всьому світу скасовані різноманітні культурні та освітні заходи. Але добре, що чимало з них переходять на роботу в режимі онлайн. Тож будуть доступними для мільйонів людей по всьому світу. Більше про коронавірус в Україні 

Сотні концертних закладів і музеїв переходять у режим онлайн

Залиште свій коментар

Вибір редакції