Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Секрети успішного бізнесу у новій книжці Білла Олета від #книголав

Книжка  вже з’явилась у продажу в книжкових крамницях та інтернет-магазинах.

У видавництві #книголав з’явилась книжка "24 кроки до успішного стартапу. Дисципліноване підприємництво" про секрети успішного підприємництва. 

Провідний  спеціаліст з підприємницького маркетингу та лектор бізнес-школи Массачусетського технологічного інституту Білл Олет пояснює, як розрізнити інноваційне та середнє підприємництво, розвинути власні ідеї, проаналізувати спектр потенційних споживачів та з чого починати розробку бізнес-моделі.

Автор підсумовує свій 25-річний досвід у бізнесі, щоб "покроково спрямовувати підприємців серед безладу й хаосу, в яких вони опиняться, коли намагатимуться робити щось вперше". У книжці можна знайти чимало реальних кейсів від студентських команд МТІ, які вибрали курс "Нові підприємства" під час бакалаврських і магістерських програм.

"Білл Олет доводить кожному читачеві, що бізнесу справді можна навчитися. І ніхто з успішних підприємців, навіть Білл Гейтс чи Філл Найт, не був особливим. Адже особливим був той продукт, який вони запропонували світу, і ті засоби, за допомогою яких вони це зробили. Книжка Олета закладає основу успішного бізнесу – план того, як створюється той самий особливий продукт", — зазначила Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.

Книжка ввійшла в ТОП-15 книг про створення власного бізнесу за версією сайту Amazon.com.

Нагадаємо,  нещодавно у видавництві  представили роман відомої вірменської авторки Маріам Петросян "Дім, у якому…".

Залиште свій коментар

Вибір редакції