Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Сніданок з 1+1" запускає рубрику за мотивами книжки "50 експрес-уроків української мови" видавництва #книголав

"50 експрес-уроків української мови"— це новинка видавництва #книголав та дитяча версія абсолютного бестселлера "100 експрес-уроків української мови"у двох частинах, який розійшовся тиражем понад 50 тисяч примірників.

Від 29 жовтня в ефірі ранкової програми "Сніданок з 1+1" розпочинається рубрика за мотивами книжи "50 експрес-уроків української мови для дітей" мовознавця Олександра Авраменка, яка вийшла у видавництві #книголав. Співведучою програми стане Фрося — юна телеведуча, яка і буде навчатись грамотної української мови під час ефіру.

"Експрес-уроки з Олександром Авраменком та Фросею" будуть транслюватись щовівторка та щочетверга під час ефіру програми "Сніданок з 1+1".

50 експрес-уроків української мови для дітей. Фрося, Авраменко
ТСН

"Сніданок 1+1" популярний не тільки серед дорослих, але й дітей. Його переглядають, коли збираються до школи і дуже часто пишуть нам у соцмережі прямо з уроків. Цікаво, що один з найрейтинговіших епізодів нашого шоу – "Експрес-уроки української мови з Олександром Авраменком".  А наша прем’єра, у якій шанований мовознавець працюватиме у парі з моторною і дуже кмітливою Фросею, точно вразить, запам’ятається та подарує настрій. І викличе у глядачів щире бажання навчатись і розповідати про тільки-но почуті знання іншим. Також унікальність проекту у колаборації видавництва і нашого телепродакшена – у зв’язці книжки та ТБ", — говорить про ідею директорка департаменту ранкового мовлення 1+1 Юлія Жмакіна. 

50 експрес-уроків української мови для дітей, Фрося
ТСН

"Навчатись української мови потрібно ще з дитинства, адже якщо завчити слова та використовувати їх неправильно, у дорослому віці буде складно перевчитись. Ми старанно вчимо іноземні мови, проте часто говоримо неграмотно своєю рідною. Подібні проекти важливі ще й тим, що у легкій та розважальній формі діти та дорослі краще вчаться і розбивають стереотип, що навчання — це складно та нудно", — коментує співзасновниця видавництва #книголав Світлана Павелецька.

Книжку можна знайти у книгарнях та онлайн, а телевізійна версія уроків Олександра Авраменка та Фросі буде доступна на сайті.

Нагадаємо,  у видавництві #книголав вийшла друком нове видання для дітей про міфічних істот та монстрів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції