Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стали відомі переможці конкурсу художнього репортажу "Самовидець"

Автори трьох найкращих текстів отримали грошові винагороди: І місце — 10 000 грн, ІІ місце — 7 000 грн, ІІІ місце — 5 000 грн.

Журі конкурсу художнього репортажу імені Майка Йогансена "Самовидець" назвало цьогорічних переможців. Про це повідомляється на Facebook-сторінці конкурсу.

Перше місце здобула Віра Курико за репортаж "Чернігівська справа Лук’яненка". На другому місці – Вікторія Бабій з репортаем "Факультативи з плетіння". Третє місце посіла Світлана Моренець з репортажем "Почути Крим".

Перше місце здобула Віра Курико за репортаж "Чернігівська справа Лук’яненка" самовидець
www.facebook.com/samovydets

Цьогорічний конкурс став особливим одразу з кількох причин. Передусім, головною темою -  тема життя в місті. Усього надійшло 97 робіт. 

Тексти фіналістів, а також тексти, що отримали спеціальні відзнаки від журі, вийдуть окремою збіркою у видавництві  "Темпора", а переможниця отримає можливість видати власну книжку репортажів.

Нагадаємо, журі міжнародної Букерівської премії оголосило перелік претендентів на нагороду. 

ВідеоТелеканал ПЛЮСПЛЮС та видавництво Ранок випустили серію унікальних книг-конструкторів

Гарна новина для маленьких винахідників! Телеканал ПЛЮСПЛЮС спільно з видавництвом "Ранок" випустив серію унікальних книг-конструкторів "Моя творча енциклопедія". Вони розроблені на основі мультфільмів "Світ чекає на відкриття". Ми розігруємо один такий комплект. Заходьте на нашу сторінку у Facebook та дізнавайтесь умови розіграшу.  

Телеканал ПЛЮСПЛЮС та видавництво Ранок випустили серію унікальних книг-конструкторів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції