Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Студія Universal екранізує роман "Містер" авторки бестселера "П'ятдесят відтінків сірого"

В українському перекладі роман вийде у серпні у видавництві Bookchef.

Студія Universal придбала права на екранізацію роману "Містер" відомої анлійської письменниці Е. Л. Джеймс, авторки еротичного бестселера "П'ятдесят відтінків сірого", повідомляє Variety.

Роман "Містер" опубліковано 16 квітня 2019 року. Як і минулого разу, письменниця стане продюсером нового фільму.

На студії було екранізовано трилогію "П'ятдесят відтінків сірого".  У США твір став бестелером десятиліття.  

За сюжетом "Містера", британський аристократ Максим закохується у загадкову дівчину. Він успадкував маєток своєї сім'ї, а одночасно і всю відповідальність. І до цієї ролі він, на жаль, виявився не готовий. Тоді ж в його житті з'являється загадкова жінка, яка нещодавно приїхала до Англії. Сором'язлива, вродлива і музично обдарована, вона - спокуслива таємниця. Потяг Максима до неї посилюється і переростає в пристрасть, якої він раніше не відчував. Хто ж ця дівчина?

E L James The Mister
twitter.com/ctg_ceogeh

Нагадаємо, у рамках 62-ї церемонії нагородження премії "Греммі-2020" Мішель Обама отримала нагороду у номінації  "Найкращий альбом усної творчості" за мемуари "Становлення", які в українському перекладі вийшли у вересні 2019 року у видавництві BookChef. 

Відео На кінофестивалі "Берлінале" головну нагороду отримав іранський фільм "Зла не існує"

Ювілейний - 70-й кінофестиваль "Берлінале" - завершився у Німеччині. Головну нагороду - "золотого ведмедя" - отримав іранський фільм "Зла не існує" - про складні життєві рішення. Статуетку отримала донька режисера - Мохаммада Расулофа Другу за значимістю нагороду Берлінале - гран-прі журі - отримала стрічка американської режисерки Елізи Хітман "Ніколи, рідко, інколи, завжди". Дуже тепло на фестивалі зустріли і український документальний фільм - про життя в прифронтовій Красногорівці.  

На кінофестивалі "Берлінале" головну нагороду отримав іранський фільм "Зла не існує"

Залиште свій коментар

Вибір редакції