Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
The New York Times внесла вірші Жадана до списку рекомендованих книжок

Американці рекомендують збірку віршів письменника, яку варто прочитати цьогоріч.

Видання The New York Times Book Review вніс збірку вибраних віршів Сергія Жадана до списку рекомендованих книжок цього року. Загалом у переліку представлено більше сотні видань з Європи, Азії, Африки, Латинської Америки та країн Сходу, і збірка Сергія Жадана – єдина з України, йдеться у сюжеті "Сніданок з 1+1". 

До переліку потрапила книжка вибраних віршів Жадана під назвою "Те, чим ми живемо, те, заради чого вмираємо" (What We Live for, What We Die for), книжка вибраних віршів у перекладі Вірляни Ткач та Ванди Фіппс, виходить друком в Yale University Press. Про це повідомляється на офіційній Facebook-сторінці письменника.

Презентації книжки відбудуться 9-14 квітня у Нью-Йорку, Бостоні та Філадельфії. 

Жадан
www.facebook.com/serhiy.zhadan

Сергій Жадан — український поет, прозаїк, перекладач, громадський активіст. Твори письменника знають та читають не лише в Україні, а й за кордоном. Його твори перекладені тринадцятьма мовами, зробивши автора одним з найвідоміших сучасних українських письменників.  Автор романів "Депеш Мод", "Ворошиловград", "Месопотамія", поетичних збірок "Цитатник", "Ефіопія" тощо.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року вийшла в прокат стрічка "Дике Поле" за романом Сергія Жадана. 

Відео Порошенко вручив Шевченківські премії на Тарасовій горі у Каневі

В день народження Тараса Григоровича на його могилі президент відзначив цьогорічних лауреатів національної премії. Нею нагороджують авторів, чиї твори мають державнобудівне та націєтворче значення.

Порошенко вручив Шевченківські премії на Тарасовій горі у Каневі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції