Тисячі одеситів 30 мовами читали твори відомих земляків

Уривки п'ятдесяти одеських авторів лунали одночасно протягом двадцяти хвилин

В Одесі близько тисячі людей одночасно 30 мовами читали твори відомих письменників та поетів, які народилися, жили й творили у цьому місті, йдеться в ТСН.12.00.

Приурочили масові читання про Одесу до дня народження Ісаака Бабеля. Охочих взяти участь в акції зібрали через соцмережі. Протягом двадцяти хвилин люди вголос декламували свої улюблені уривки просто неба.

"Золоте теля" - вірменською, "Одеські оповідання" - естонською. Одеса завжди звучала різномовно. Живий ланцюг людей з книжками розтягнувся майже на півтора кілометра – від Літературного музею повз оперу до пам'ятника Ісааку Бабелю.

ВідеоПонад дві тисячі людей взяли участь у флешмобі читачів в Одесі

Уривки з творів щонайменше п'ятдесяти одеських авторів лунали одночасно протягом двадцяти хвилин. Кожен учасник обирав улюбленого письменника й мову, будь-яку, що знає чи вивчає. Українська, англійська, німецька, французька, італійська, шотландська та навіть есперанто. Твори одеситів лунали щонайменше тридцятьма мовами.

Автор ідеї – палкий прихильник Одеси естонець Меєліс Кубітс певен, що саме це багатонаціональне місто найбільше підходить для втілення такого проекту. Читанка сподобалась. Організатори певні - повернуться до ідеї знов.

Залиште свій коментар