Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
2020 року вийде в прокат документальний фільм "Ульяненко без цензури"

У фільмі використані численні хронікальні архівні кадри з Ульяненком, що були зібрані протягом десяти років після його смерті.

Завершилися знімання документального фільму "Ульяненко без цензури". Про це повідомив Читомо з посилянням на сторінку у Facebook голови Державного Агенcтва України з питань кіно Пилипа Іллєнко.

Автором сценарію виступив  Мирослав Слабошпицький ("Плем’я", "Тигр") продюсерами Мирослав Слабошпицький, Володимир Тихий ("Вавілон 13", "Брама") та Ігор Савиченко. Режисер -  Юлія Шашкова ("Перша Сотня"). Виробництво здійснено за підтримки Держкіно України.

Зйомки фільму розпочалися два роки тому на "Книжковому арсеналі – 2017".  Вони відбувалися у Києві, Хоролі та Лос-Анджелесі. 

"Переглянули завершений виробництвом документальний фільм Юлії Шашкової "Ульяненко: без цензури". Я дуже побіжно був знайомий з Олесем Ульяненком за його життя. Стрічка змусила пошкодувати про втрачені можливості запізнати цю людину, адже авторам вдалося глибоко розкрити непростий характер свого героя", – зазначив Іллєнко.

У зйомках фільму взяли участь: Сергій Жадан, Андрій Курков, Мирослав Слабошпицький, Михайло Слабошпицький, Володимир Тихий, Ірина Ваннікова, Михайло Бриних, Андрій Кокотюха, Лариса Денисенко, Олександр Красовицький, Григорій Гусейнов, Дмитро Корчинський, Сергій Проскурня, Анатолій Сухий та інші друзі й знайомі Ульяненка.

Прокат фільму розпочнеться 2020 року (десята річниця смерті письменника) одночасно в Україні, Канаді, Автралії, Італії.

Олесь Ульяненко — український письменник, наймолодший лауреат Малої Шевченківської премії. 2009 року роман "Жінка його мрії" за висновком Національної експертної комісії з питань моралі був визнаним порнографічним, книгу було вилучено з обігу, а у квітні 2010 року вийшло нове видання.  

Нагадаємо, 2010 року на 49-му році життя помер письменник Олесь Ульяненко. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції