Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві відбудеться презентація дебютної збірки відомої української перекладачки Ірини Славінської "Мої запасні життя"

Лауреатка премії імені Олександра Кривенка 2019 року.

4 вересня 2019 року у Києві (вул. Хрещатик, 26) відбудеться презентація дебютної збірки есеїв "Мої запасні життя" відомої української перекладачки Ірини Славінської, повідомляє пресслужба "Видавництва Старого Лева".  

На презентації Ірина Славінська розкаже історію та ідею написання книжки, київське дитинство та роль радіо у її житті та буде спілкуватися із Юрієм Макаровим.

"Мої запасні життя" — дебют Ірини Славінської в есеїстиці. Ця книжка — клаптикова ковдра, зібрана зі спогадів, рефлексій та міркувань.

Журналістка, перекладачка та продюсерка "Радіо Культура", членкиня Українського ПЕН Ірина Славінська розмірковує про особисту історію, історію родини і роду, збирає докупи пазли спогадів з дитинства, навчання, подорожей, робочі ситуації з перекладацької і журналістської справ — аж до подій недавнього часу.

Це визначення важливих у житті моментів — певних якорів і культурних кодів, якими залогінюємо себе у сучасну реальність. Маркування втрачених ланок пам’яті, які потребують усвідомлення, але не завжди підлягають відновленню. Історії інших людей, а чи навіть інших країн, які можна проживати, наче власні запасні життя.

"В центрі уваги цієї книжки — тривоги та неврози уявних і цілком реальних 30-літніх. Альбом фотографій, полиця VHS, бібліотека та улюблений плейлист — можливі інструменти подолання тих тривог. Чи то ескапізм, чи то самозанурення та рефлексія", — каже Ірина Славінська. 

Ірина Славінська — продюсерка "Радіо Культура", перекладачка, журналістка. Від 2006 року працює в медіа. Долучилася до команди, що відновила роботу "Громадського радіо" 2013 року. З квітня 2018 року працює у команді Суспільного мовлення. Лауреатка премії імені Олександра Кривенка 2019 року. Координаторка програми проти сексизму в медіа та політиці "Повага".

Юрій Макаров — журналіст, телеведучий, документаліст, письменник. До 2008 головний редактор, зараз оглядач часопису "Український тиждень", 2017 – член Правління НСТУ.

Початок о 19:00 (у дворику Українського радіо, вул. Хрещатик, 26). Вхід за попередньою реєстрацією.

Детальну інформацію про захід можна переглянути за посиланням

Нагадаємо, у вересні вийде поетична збірка відомої української письменниці Мар'яни Савки "Оптика Бога". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції