Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві відбудеться презентація книжки "Ґарет Джонс. Ціна правди"

Книжка видана двома мовами — українською та англійською.

15 листопада 2019 року у Національному музеї Голодомору-геноциду відбудеться презентація книжки "Ґарет Джонс. Ціна правди" (видавництва "Жнець"). Про це йдеться на сторінці музею у Facebook. 

До книжки увійшли вибрані статті та хроніка життя і пам’яті британського журналіста Ґарета Джонса.

"Книжка видана двома мовами — українською та англійською — за ініціативи видавництва та доценток кафедри видавничої справи та редагування Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка Марини Женченко та Ярослави Приходи до виходу у широкий прокат історичного трилера "Ціна правди", що розповідає історію журналіста Ґарета Джонса та показує найтрагічніші події України його очима — радянський Голодомор-геноцид проти української нації 1932-1933 рр. В основі книжки бакалаврський книжковий проєкт студенток Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка Валентини Пасічної та Олени Тищук "Журналіст Ґарет Джонс", — йдеться у повідомленні.

Прем’єра фільму в Україні відбудеться 28 листопада 2019 року.

Детальна інофрмація про захід за посиланням

Ґарет Джонс  — валлійський журналіст, який уперше у західній пресі заявив під власним іменем, що в Україні 1932—1933 роках відбувся Голодомор. Його репортаж був надрукований у газетах Manchester Guardian та New York Evening Post.

Нагадаємо, у Мережі з'явився офіційний трейлер фільму "Ціна правди" – історичного трилера, який розповідає про Голодомор в Україні 1932-1933 років. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції