Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві відбудеться презентація мистецького проєкту Тараса Прохаська та Олени Придувалової "Так, але…" 

Проєкт створено спільно з Meridian Czernowitz та S.T.ART Foundation.

3 жовтня 2019 року у Києві на території Національного заповіднику “Софія Київська” відбудеться презентація проєкту “Так, але…” за участю письменника Тараса Прохаська та художниці Олени Придувалової. Про це йдеться на офіційній сторінці Meridian Czernowitz у Facebook. 

У співавторстві народилася книжка есеїв письменника Тараса Прохаська “Так, але…” та серія картин Олени Придувалової, що увійшли до видання і були написані спеціально до цього проєкту.

Детальна програма за посиланням

книжка Так. але Тараса Прохасько
meridiancz.com

Тарас Прохасько — сучасний український письменник, журналіст, один із представників станіславського феномену. Член Асоціації українських письменників. Народився у Івано-Франківську. 

1998 року почав працювати журналістом у львівській газеті "Експрес", згодом писав авторські колонки до "Експресу" та "Поступу". 

2004 року кілька місяців прожив у Кракові, отримавши літературну стипендію польської культурної фундації Stowarzyszenie Willa Decjusza — Homines Urbani. У квітні 2010 року Прохасько вперше відвідав США, де в нього відбулися творчі вечори у Нью-Йорці та Вашингтоні.

2006-го  отримав перше місце у номінації "Белетристик" за книжку "З цього можна було б зробити кілька оповідань" (версія журналу "Кореспондент").

2007-го третє місце у номінації "Документалістика" за книжку  "Порт Франківськ" (версія журналу "Кореспондент") та лауреат літературної премії імені Джозефа Конрада (заснована Польським інститутом у Києві). 2011 року за книжку "БотакЄ" було визнано "Книгою року".

Нагадаємо, Олег Сенцов презентує автобіографічну збірку "Маркетер" у Києві. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції