Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві відбудеться презентація збірки дитячих віршів "Бузиновий цар" Ліни Костенко, вперше надрукованої шрифтом Брайля

Кошти будуть передані на видавництво книжок та розповсюдження в інклюзивні заклади.

У рамках проєкту "Майбутнє на дотик" від благодійного фонду "Школа майбутнього" 13 листопада 2019 відбудеться презентація вперше опублікованої шрифтом Брайля збірки дитячих віршів  "Бузиновий цар" Ліна Костенко. Про це йдеться на сторінці заходу у Facebook. 

"Метою презентації є привернення уваги суспільства до проблем розвитку дітей з порушеннями зору та нестачу художньої та навчальної літератури шрифтом Брайля. Заплановано розповсюдити збірку віршів "Бузиновий цар" в усі інклюзивні заклади України.

Книжка вперше надрукована в Україні в паперовому вигляді за принципами універсального дизайну з рельєфними малюнками соціальним підприємством "СоцІнтел" Харківської громадської організації "Право Вибору" в партнерстві з видавництвом "Точка", - йдеться у повідомленні.

На презентації буде присутня Ліна Костенко, поетеса Інна Ковальчук, меценат проєкту Олександра Говоруха, відома співачка  Марта Адамчук, вихованці спеціалізованої школи-інтернат № 5 для дітей з порушенням зору та інші гості.

Крім того, 13 листопада  - міжнародний день незрячих (International Day of the Blind) щороку відзначається у багатьох країнах світу з метою привернення уваги суспільства до незрячих людей, поширення інформації щодо незрячих людей та їхніх прав.

Захід відбудеться 13 листопада о 17:30 у коворкінгу Chasopys (вул. Льва Толстого, 3, 1 поверх). Детальна інформація за посиланням

Нагадаємо, у музеї Тараса Шевченка в Каневі з’явився "Заповіт" шрифтом Брайля

Залиште свій коментар

Вибір редакції