Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві відомий український письменник Артем Чапай презентуватиме роман "Дивні люди"

Початок о 17:00. Вхід вільний.

5 грудня 2019 року у Києві відбудеться презентація роману "Дивні люди" Артем Чапая. про це йдеться на сторінці заходу у Facebook. 

Артем Чапай (літературний псевдонім Антона Васильовича Водяного) — український письменник, перекладач, репортер і мандрівник.

Автор двох книжок мандрів і двох романів, співавтор збірки репортажів про війну. Номінант і лауреат кількох літературних та журналістських нагород. Його твори тричі входили до коротких списків престижної премії "Книжка року ВВС". 

Роман "Дивні люди" вийшов друком цього року "Видавництво 21". 

"Українські вчені відтворили за ДНК неандертальця. Він виростає в секретному інституті, замаскованому під гаражний кооператив, і лише після досягнення повноліття виходить у великий світ. Через брак життєвого досвіду та особливості мислення український неандерталець постійно втрапляє у дивні ситуації – а на тутешніх сапієнсів дивиться поглядом дещо наївного стороннього. Втім, поступово виявляється: все може бути складніше. І це не фантастика. Це, як з іншого приводу скаже одна з героїнь, «радше трагікомедія»", - йдеться в анотації роману.

Детальна інфрмація заходу за посиланням

Нагадаємо, у Києві відбудеться презентація дебютної поетичної збірки Сергія Мартинюка "Реп’яхи"

Залиште свій коментар

Вибір редакції