Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У лондонському метро встановили автомат з оповіданнями відомих письменників

В автоматі можна придбати короткі детективи та оповідання на одну поїздку від Вірджинії Вульф, Чарльза Діккенса і Льюїса Керролла. 

У лондонському метро на станції Canary Wharf встановили вендинговий автомат. Про це повідомляє The National.

Автомат встановили з ініціативи уряду після дослідження, згідно з яким 36% мешканців міста не прочитали навіть одну книжку за рік через брак часу, а 70% залюбки почитали б хорошу книжку дорогою на роботу або додому. 

Крім того, залучили до написання коротких оповідань відомого романіста Ентоні Горовіца. Також в автоматі можна придбати короткі детективи та оповідання на одну поїздку від Вірджинії Вульф, Чарльза Діккенса і Льюїса Керролла. 

автомат с рассказами лондон
www.thenational.ae

Це не перший подібний експеримент з автоматами. 1937 року засновник видавництва Penguin Аллен Лейн встановив такий апарат з книжками на вокзалі Charing Cross.

Декілька років тому ідею книжкових автоматів відродила французька компанія Short Édition. Автомати встановлено в різних частинах Франції та США.

Нагадаємо, незабаром вийде друком перша збірка творів Олега Сенцова "Жизня" українською мовою. 

ВідеоФанатка Гаррі Потерра потрапила до книги рекордів Гінесса

Британка зібрала найбільшу у світі колекцію речей, які пов'язані з магічним всесвітом Поттера. Понад 3,5 тисяч експонатів 38-річна Вікторія Маклін зберігає у себе вдома. Усе почалося з першої книжки - 18 років тому. Нині прихильниця Поттера назбирала десятки магічних паличок, листівки, статуетки, предмети одягу, іграшки. Усю колекцію оцінюють у 100 тисяч фунтів стерлінгів.  

Фанатка Гаррі Потерра потрапила до книги рекордів Гінесса

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції