Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові почали курсувати “Читай-трамваї”

У кожному трамваї будуть наліпки з QR-кодом і кожен охочий зможе його відсканувати і отримати на своєму телефоні історію, оповідання від різних авторів і зможе їх прочитати, їдучи додому трамваї.

У Львові почали курсувати “Читай-трамваї”. Вони нагадуватимуть львів’янам та гостям про статус княжого міста як Міста літератури у мережі креативних міст ЮНЕСКО.  Про це повідомила прес-служба міської ради.

Ініціатором "Читай-трамваїв" виступила ГО "Форум видавців", який торік вже запускала подібний проект. Фокусна тема цьогорічного фестивалю – "Відшукування причетного" і відбудеться 18-22 вересня 2019 року. 

"Ми відкрили три "Читай-трамваї", які будуть курсувати Львовом кілька місяців. Ініціатором "Читай-трамваїв" є ГО "Форум видавців", яка минулого року вже запускала подібний проект. Цьогоріч в нас три різних трамваї забрендовані головними літературними подіями, які відбудуться протягом року.

Ініціатором "Читай-трамваїв" виступила ГО "Форум видавців", яка минулого року вже запускала подібний проект.
 
Звання Міста літератури ЮНЕСКО Львів отримав у 2015 році.  Це унікальний проект для інших міст літератури. У кожному трамваї будуть наліпки з QR-кодом і кожен охочий зможе його відсканувати і отримати на своєму телефоні історію, оповідання від різних авторів і зможе їх прочитати, їдучи додому, на роботу у "Читай-трамваї".
 

Також на цих трамваях з’явиться логотип нового проекту UnderLitMOVE. Це буде перший з’їзд Міст літератури ЮНЕСКО, який відбудеться восени під час Форуму видавців. До нас приїдуть представники інших міст літератури, таких як Дублін, Ноттінгем, Норвіч та інші", — відзначила Богдана Брилинська, керівниця офісу "Львів — Місто літератури ЮНЕСКО".

Вперше "Читай-трамвай" з’явився на вулицях Львова у 2018 році під час 25 BookForum з ініціативи громадської організації "Форум видавців" і став своєрідною візитівкою не тільки 25 BookForum, але й міста літератури.

Нагадаємо,  Україна вперше представить національний стенд на книжковому ярмарку в Абу-Дабі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції