Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові відбудеться Дитячий форум - фестиваль дитячого читання "Книгоманія"

Цьогоріч Дитячий форум відбувається у форматі великої гри "Супергерої рятують планету" від екологічної катастрофи.

17-19 травня у Львівському Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться Дитячий форум – фестиваль дитячого читання “Книгоманія”  – одна з найбільших подій в Україні для розвитку та радості дітей і батьків, повідомляє "Форум видавцівв". 

У программі фестивалю заплановано конкурси, квести, проведення майстер-класів, наукових дослідів, спортивних розваг, подій для батьків та освітян, а також презентації книжкових новинок для дітей від українських видавців.

Квитки будуть доступні на сайті. Вартість вхідних квитків:  для дітей: 1 день – 50 грн.  Всі дні – 100 грн. Для дорослих: 1 день – 20 грн. Всі дні – 50 грн.

Всі заходи на території Дитячого форуму – безкоштовні.
Вхід на книжковий ярмарок, що буде розміщений на галереї – безкоштовний.

Нагадаємо, 22-26 травня 2019 року у Києві у Мистецькому арсеналі відбудеться  IX Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал", а фокусною темою стане  — тема співжиття, спільного буття на підставі цінностей і домовленостей.

ВідеоТелеканал ПЛЮСПЛЮС та видавництво Ранок випустили серію унікальних книг-конструкторів

Гарна новина для маленьких винахідників! Телеканал ПЛЮСПЛЮС спільно з видавництвом "Ранок" випустив серію унікальних книг-конструкторів "Моя творча енциклопедія". Вони розроблені на основі мультфільмів "Світ чекає на відкриття". Ми розігруємо один такий комплект. Заходьте на нашу сторінку у Facebook та дізнавайтесь умови розіграшу.  

Телеканал ПЛЮСПЛЮС та видавництво Ранок випустили серію унікальних книг-конструкторів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції