Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові відбудеться презентація нових детективних романів  відомого українського письменника Андрія Кокотюхи

Роман "Вигнанець і чорна вдова" включено до списку на здобуття премії "Книга року ВВС" 2019.

21 листопада 2019 року у Львові відбудеться презентація книжки "Вигнанець і чорна вдова" та "Вигнанець і навчена відьма" відомого українського письменника Андрія Кокотюхи. Про це йдеться на сторінці у Facebook видавництва Vivat

Ретроромани — серія книжок про молодого детектива Платона Чечеля. Цьогоріч роман "Вигнанець і чорна вдова" включено до списку на здобуття премії "Книга року ВВС", який вийшов у травні, а "Вигнанець і навчена відьма" у вересні. 

Андрій Кокотюха — сучасний український письменник-белетрист, журналіст, автор понад 70 романів і понад 100 сценаріїв, член Української кіноакадемії та Асоціації письменників детективного і пригодницького жанрів.

Вигнанець і чорна вдова Андрій Кокотюх, Виват 2019
vivat-book.com.ua

Дослідниця української масової літератури, докторка філологічних наук Софія Філоненко називає Кокотюху батьком "українського готичного детективу", хоча сам автор вважає, що в його текстах присутня швидше неоготика, напряму пов'язана з актуальними суспільними та соціальними проблемами України, а звернення до готики та загалом фольклору збігається з традиціями давньої української літератури.

2006 року твори письменника на конкурсі "Коронація слова" Гран-прі та другу премію посідають абсолютно різні рукописи, "Темна вода" і "Зоопарк або Діти до 16 років", написані в різних стилях.

Багато творів автора було екранізовано. Крім того, 2018 року Андрій Кокотюха написав сценарій до фільму "Червоний". 

Нагадаємо, у Києві відбудеться презентація дебютної поетичної збірки Сергія Мартинюка "Реп’яхи"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції